Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan leszbikus...

Van itt olyan leszbikus hölgy, vagy pár, aki gyermeket tervez, esetleg folyamatban van? Tapasztalatok érdekelnek, siker történetek, minden ami ezzel kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Leszbikus párkapcsolatban élek, tervben van a baba. Érdekelne miként sikerült babát összehozni a hasonló cipőben járóknak. Mi is babát szeretnénk, és egy szeretető, gondoskodó családban felnevelni. Hiszen a család az család!

2021. júl. 24. 01:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Némely ember számára igen... a nyitott szívűeknek pedig ennél sokkal, de sokkal többet jelent :) Imádkozom a lelki szegényekért.


Már csak azt nem értem, ha ezt így gondolod, akkor mit keresel egy ilyen témakörben???

2021. júl. 24. 01:41
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Nincs saját tapasztalat, de drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön!


A szeretet az szeretet. Ennyi.

2021. júl. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Hadas Kriszta műsorában az egyik rész egy leszbikus párról szól.

Ők elmesélik hogyan sikerült nekik.

Azt hiszem sajnos csak külföldön.


Szomorú ez a szűklátókörűség néhány hozzászólásnál,tettszik,hogy lelettek pontozva :)

2021. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is a Hadas Kriszta - Jön a baba műsora jutott eszembe. Azt hiszem Daisy-nek hívják a csajt :)
2021. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Semmi baj a primitív hozzászólóknak nem tulajdonítok túl sok jelentősséget! Amiket írtok.. Csak saját lelki szegénységeteket és tudatlanságotokat bizonyítjátok.

Nem csak 1 Isten van a köztudatban.. Melyik részben ír a biblia a melegségről? Ha hiszel valamiben, vagy elmondasz egy imát az csak és kizárólag római katolikus lehet??? Viccesek vagytok ma. De nektek is csak nagyon boldog életet kívánok! Őszintén, tiszta szívből. Sajnálom, hogy a gonoszság és rosszindulat emészti a lelketeket. A kedves kommentelőknek viszont nagyon köszönöm és nagyon szép napot kívánok.

2021. júl. 24. 07:33
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Kiket utálsz még? A barna hajúakat? Az alacsonyakat? Gondolom a betegségekkel is ugyanígy vagy. A Down kórosokat, autistákat is gyűlölöd , igaz?


Pszihológi témában olvass utánna, hogy ez a fajta gyülölet és agresszió szorongásból adódik. Te miért szorongsz? Miért nem kérsz segítséget?

2021. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Próbáltam utána nézni hogy lehet egy meleg párnak gyereke,és szomorúan olvasom hogy szinte alig van esélyük.


Remélem találtok rá “megoldást” én nagyon drukkolok nektek.

És sok nyomorékkal meg ne foglalkozz , mert szavak tengerén gyorsan süllyed a hajó.


Sok sikert kívánok nektek🥰

2021. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett törölve a válaszom?😧

Mert kiírtam a csaj nevét? Semmi bántót nem írtam!

2021. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is törölve lett. Felettébb érdekes...
2021. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Így adjon tanácsot az ember…😒
2021. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!