Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv tesztek utan negativ?...

Pozitiv tesztek utan negativ? Vesebetegseg lenne? Kepek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Junius 15.en menstrualtam. Ahogy elmult a mensim, ket nap mulva fajt es erzekeny volt a mellem (egeszen addig amig meg nem jott a kovetkezo menstruaciom) az orvos is megerositette, hogy duzzadt stb. Emellett voltak hugyuti problemaim, amire szedtem gyogyszereket. Az utobbi par hetben gyomoregesem van. Voltam mar sokszor terhes, van egy kislanyom is ez a mellfajdalom es gyomoreges akkor is jelentkezett amikor vele voltam terhes. Csinaltam terhessegi tesztet, negativ volt.

Julius 14en megjott a menstruaciom, de tovabbra is olyan tuneteim voltak, mint aki terhes. 24.en csinaltam megegy terhessegi tesztet, ami halvany pozitiv lett. Azutan csinaltam megegyet es az is.. eleg halvany volt, de egyertelmu pozitiv. Volt mar vetelesem, ezert gondoltam megfigyelem, hogy erosodik-e a csik. Masnapra mar nem volt semmi, teljesen negativ lett a teszt. Ma is csinaltam egyet, de az még halvanyabb mint az eddigi pozitivak.

Nem ertem az egeszet..lehet hogy a gyarban osszekeveredett az ovulacios teszttel a terhessegi teszt vagy kemia terhessegem volt? Vagy mehen kivuli terhes lennek? Volt akinek vesebetegseg miatt mutatott pozitivat a terhessegi teszt? Ezzel erdemes elmenni hamar orvoshoz vagy varjak hogy egyaltalan megjon-e?

[link]


[link]


2021. júl. 26. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Én elmennék orvoshoz de nem magánba, hanem kórházba, mert ott tudnak vért venni (uh-n nem látnak ilyenkor még semmit).

Kb. egy hétig megfigyelik két naponta a HCG szintet és az alapján meg tudják mondani, hogy terhesség, elhaló terhesség vagy méhen kívüli.

Azt kell mondani, hogy fáj a hasad és láttál egy kis vért a wc papíron, különben lehet, hogy nem akarnak foglalkozni veled (mondjuk engem nem tudnának lerázni, kötelesek ellátni, de van akinek egyszerűbb ha mond egy két nem ellenőrizhető tünetet).


Én azt csináltam, hogy betelefonáltam a recepcióra, hogy ez és ez a tünetem, bemenjek-e, a telefonos kisasszony persze azt fogja mondani, hogy menjek be, hisz nem fogja vállalni a felelősséget, hogy ő miatta baj történjen. Onnantól pedig mindenkinek mondtam, hogy idetelefonáltam és azt mondták jönnek, nem is bántott senki. (nekem volt már egy méhen kívüli terhességem, ezért nem szórakoztam amint olyan tünetem volt, amitől megijedtem)

2021. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezek nem pozitív, hanem rossz minőségű száradási csíkos tesztek.
2021. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
#2 Nekem ugyanilyen volt méhen kívülivel -.-
2021. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem pozitív egyik sem. Másodikon szürke a csík, elsőn meg semmi nincs.
2021. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezeket én sem mondanám pozitívnak...

Méhenkívülinek sem, nekem a nemvárt napján full erős volt, ott az volt a "jel" hogy barnáztam végig, meg görcsöltem


De dokihoz azert elmennék, nézzen rám.

2021. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg kémiai terhesség volt.
2021. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Miért pontoztak le 0-ra?

Nekem is olyan volt a teszt amikor méhen kívüli terhességem volt, mintha száradási csík lenne.

Még ide is kiírtam a kérdést, hogy mi lehet az h csak szürke a csík és halvány

2021. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért pontoztak le, mert arra biztatod a kérdezőt, hogy negatív, meg száradási csíkos tesztek miatt foglalja le az amúgy is túlterhelt ellátórendszert, hazugságokkal. De ez csak tipp.

Én a kérdező helyében szimplán visszamennék a nőgyógyászomhoz. Több mint egy hónapja vannak panaszai (egy részük simán lehet a fertőzésre kapott gyógyszerektől), már azért látszana valami UH-n.

2021. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

A hazugságokat csak azért írtam, mert a kórházakban előfordul, hogy nem látják el az embert, miközben kötelességük lenne.

Egy barátnőmet haza akarták zavarni beszakadt dobhártyával, csak mi nem mentünk el...

Senkinek nem kellene felnagyítania semmit, ha lehetne bízni a kórházi személyzetben. Ellenben nem azt írtam, hogy mindenképpen hazudjon valamit, hanem ha nem érzi magában az erőt, hogy ne hagyja magát hazazavarni, akkor mondjon valamit, hogy ne is próbálják meg hazaküldeni.

Viszont bocsánat, akkor tényleg hülyeség volt a válaszom, mert azt már nem néztem h egy hónapja állnak fenn a tünetek, csak a teszteket néztem.

Bocsánat ezzel kapcsolatban.

2021. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem szurke a csik,csak azon a kepen ugy tűnik. Ezen jobban latszik a színe.

[link]

Sajnos felenk is jellemzo, hogy a korhazban dolgozo nogyogyasz kb elzavarja a betegeket, bezzeg maganrendelesen teljesen normalis.

Mindenesetre holnap csinalok egy tesztet es kerek idopontot pentekre :)

2021. júl. 26. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!