Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat menstruáció a...

Előfordulhat menstruáció a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Egy hete majdnem minden nap rámjön a hányinger. Azon gondolkozok, hogy van-e esély arra, hogy terhes vagyok úgy, hogy menstruálok. 4 napja jött meg, rendesen menstruálok, ugyanolyan a vérzés. Nem tudom, hogy mitől van hányingerem.

2021. júl. 27. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a terhességtől lehet hányinger. Nem vagy terhes ha vérzel.
2021. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán a kánikulától is lehet hányingered. Sőt, akár a memstruációtól is. Pms tünetek között is szerepel a hányinger. A mensi is okzhat ilyet. Ha időben megjött és normálisan vérzel, akkor nem vagy terhes.
2021. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor terhes nem lehetsz, a hányingerért lehet ez a kánikula is felelős, vagy nem elég a folyadék bevitel
2021. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy tényleg a meleg miatt. Arra nem is gondoltam. A folyadekbevitellel nincs gond.
2021. júl. 27. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a meleg sajnos sok mindenre hatással van, hányinger, vérnyomás
2021. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Menstruálni biztosan nem menstruálsz, ha terhes vagy.

Ugyanakkor a terhesség alatt felléphet vérzés. De a terhesség alatti vérzés nem menstruáció és valamilyen problémát jelez.

2021. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért feltenném a kezem,hogy menstruáltam mindkét terhességemnél a 3. és másodiknál 2 hónapig.

Nem vetéltem,nem problémáim voltak (vagy voltak,csak nem mondták).Rendes menstruációm volt baba mellett.


De! Szerintem neked csak a meleg lesz a gond.Több folyadékot kell bevinned a szervezetedbe.(nem szénsavas üdítőt vagy cukros gyümölcslé szerűségeket.leginkább vizeket)

Ilyen melegben naponta a 2l folyadék mindenféle formában (innivaló,leves,jégkása,bármi ami folyadék) nagyon fontos.

2021. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A folyadék megvan, 3 liter vizet iszok naponta.

2 hónapig menstruáltál? Akkor ezek szerint akár terhes is lehetek. Kicsi rá az esély, de nem kizárt, úgyhogy inkább veszek egy tesztet.

2021. júl. 29. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz...

Unoka hugom rendes menstruácio ami 5 napig tartott.. Roszul erezte magat tesztelt pozitiv..

Fel keresett egy dokit aki szinten teszteket vegzett.. 5 hetes terhes 😊

2021. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én menstruáltam mindkét terhességnél.

Az elsővel még 12 hetes ultrahang előtt is.Semmi rendelleneset nem mondtak,és utána többet nem is jött meg csak szülés után a megfelelő időben.

Az egyik barátnőm is volt úgy,hogy terhesség mellett menstruált,neki sem lett baja és a babának sem.


Nem azért írtam,hogy én legyek az a bizonyos 1 kivétel a tömegben,csak jobb időben észre venni ha valami nem stimmel.Már csak azért is mert valakinél a menstruáció helyett ilyen-olyan vérzés van ami problémát is okozhat.

2021. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!