Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült szoptatás alatt...

Sikerült szoptatás alatt teherbe esnie, itt valakinek az első rendes menstruáció elött? A ciciző baba hogy viselte? Egyből abbahagytátok a ciciztetèst?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Mi az a ciciztetés? Agysejteket is kiszívta a gyerek vagy mivan?
2021. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kedves anonim…. Szerintem úgy írom, ahogyan én akarom. Érti mindenki szerintem….
2021. júl. 30. 23:02
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos az 1-es hiába van lepontozva, egyetértek vele, sajnálom.

Fogalmazhatnál normálisan. Felnőtt nő vagy.

A reakciód pedig még mindig a hormonok túltengése, amit a terhesség okozott. Ne ess teherbe újra.

2021. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, de nem én pontoztam le az 1-est. Másrészt nem hiszem, hogy bárkinek is joga lenne ilyet irni a másiknak ismeretlenül hogy ne essen teherbe újra...

Igen biztosan a szülés okozta hormontúltengés okozza a reakciómat, úgy hogy közel 1,5èves a gyermekem….

2021. júl. 30. 23:51
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

#1 #3 komolyan nincs jobb dolgotok,mint itt kötözködni?!


Kérdező: egy baratnom bar mar levalasztotta a fiat,de meg nem jott meg neki,ugy sikerult teherbe esnie. Egy masik szoptatás alatt esett teherbe,o szepen lassan választotta le

2021. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
20 hónap van a gyerekeim között,nem hagytuk abba a szoptatást,az elején még tandemeztünk is.Nekem mondjuk szoptatás alatt is rendesen volt menstruációm,és rendszeres is volt,így ebben nem tudok segíteni.
2021. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
A nagy 5 hónapos korában, első próbálkozásra megfogant a kicsi. Csak szopizott még, természetesen nem választottam le, miért is kellett volna?
2021. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült. Abbahagytam a szoptatást, 3 hétre rá megjött az első menstruáció, és ezt követően azonnal sikerült. Előtte ciklus nélkül fél évig próbálkoztunk sikertelenül.
2021. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
#7 Azért mert sokaknak nincs is menstruációja szoptatás mellett...így ha gyereket akar, akkor valószínű le kell választani... Miss "Miértiskéne"..
2021. júl. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

#9 halkan súgom meg, hogy nem menstruáció kell a gyerekhez, hanem peteérés, ami mindig megelőzi az első menstruációt.

Azt pedig semmi sem garantálja, hogy a szoptatás mellett nem indul be a ciklus

2021. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!