Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy újra terhes...

Lehetséges, hogy újra terhes vagyok? Mikor érdemes újra tesztelni, ha nincs menstruációm?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem császárral, szoptatok, de tápszert is eszik a baba.

6 hetet kivártuk, de utána nem védekeztünk, csak megszakitásos módon, a férjem 3 hónap után jött haza.

Párom állitja, hogy nem lehet, hogy ujra teherbe estem, de nagyon félek,mert hányingerem van, de az is lehet, hogy beképzelek dolgokat, mert izgulok rettenetesen.

Vettem egy tesztet, de igy hogy nem jött meg a havi vérzésem, azt sem tudom, mikor csináljam meg, meg félek, hogy még az előző terhességem miatt halvány csik kijönne, és infartust kapnék.



2021. aug. 1. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek akkor az esély megvan rá. Próbálkozz egy teszttel aztán ha nem leszel nyugodt akkor doki.
2021. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Gratulálok!

Ahhoz is, hogy ennyi eszetek van, és a babához is 🤦‍♀️

2021. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja szültél már nem lehet amiatt pozitív a teszt.
2021. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi terhesség miatt már nem lenne pozitív...ha meg terhesség miatt émelyegsz most, akkor már az is pozitív lenne
2021. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
együttlét után 2 héttel már mutathat pozitívat egy 10es érzékenységű teszt
2021. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom a férjed honnan veszi, hogy nem lehetsz terhes, mert nagyon is lehet. Minden emberi test más, van, aki szülés után 2 évig nem tud terhes lenni, van, aki meg azon nyomban. Szoptatással detto ugyanez van.

Nem biztos, hogy császárral ilyen hamar be kellett volna vállalni egy másik terhességet. Sőt, biztos, hogy nem. Kellett volna a regenerálódás.

2021. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Ja, hát ha a párod azt mondja, akkor tuti nem vagy terhes 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

A világ legjobb fogamzásgátlója, ha az embernek a párja megmondja most nem lesz baba, és nem lesz, ennyi...


Komolyan, hogy lehet valaki ennyire buta?!

2021. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező?
2021. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!