Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sürgősségi ügyeleten is írnak...

Sürgősségi ügyeleten is írnak fel ilyen tabit és kérhetem ezt a fajtát?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tablettára gondolok. Dolgozom holnap és lehet nem érek oda a haziorvosomhoz. Sürgősségin is adnak receptet? Illetve kerhetem a 120 órás tabit? (Csak mert allitolag az sokkal hatasosabb)
2021. aug. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Adnak sürgősségin receptet.

Jobban jársz a 72 órással, ha mihamarabb beveszed.

2021. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sűrgősségin is adnak, igen. Már akár ma is, igen. Krva xarul leszel tőle, igen. Minden egyes nappal csökken a hatékonysága, igen. Nem száz százalékos, lehetsz te az a nő, aki "ráért" egy nappal később bevenni, és így teherbe esni, igen.
2021. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kozben megjott tegnap este. Az aktus hajnalban tortent. Azert kiváltsam? Vagy ez azt jelenti h nem kell aggodnom?
2021. aug. 9. 06:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Megjott a bajom*
2021. aug. 9. 06:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Most jarok 25 oranal kb. Delutan tudom csak kivaltani.
2021. aug. 9. 06:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így felesleges, én nem venném be.

Ha téged megnyugtat, azért rákérdezhetsz a dokinál.

2021. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!