Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beultetes után tehát...

Erika21 kérdése:

Lombik beultetes után tehát FET. Em volt. Az lene a kerdesem 1/2ampula ovitril utan ki mikor tesztel hanyadik napon?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 naposat kaptam vissza, és a 9. napon teszteltem, a 12-en mentem HCG-t nézetni. Valószínűleg korábban is látszott volna a pozitív eredmény, mert a 9. napon már majd’ leugrott a 2. csík a tesztről.

Arra viszont nem emlékszem pontosan, hogy mennyi ovitrelle-t kellett szúrnom.

2021. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott, mikor tesztelj? Az Ovitrelle után nekem (egy egész ampulla) még 12. napon is halvány pozitív volt a teszt (nem volt terhesség), ugye az okoz fals pozitív eredményt. Szerintem egy hetet érdemes várni.
2021. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy mikor teszteljek. Ma vagy a 10 napon tegnap teszteltem halvanyat. De 1/2 ovitrilt szurtam. Mult het szerdan
2021. aug. 11. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél Ovitrelle nekem 6 nap után még kimutatható volt.

Egész után ET+6. napon (Ovitrelle után 12-13 nappal) már egyértelműen pozitív volt, amikor sikerült.

2021. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!