Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Abbahagytam a fogamzásgátlót a levél “felénél” 8 tablettát vettem be. 27-én volt az utolsó megvonásos vérzésem, 7-én pedig már nem vettem be a fogamzásgátlót, 10-én pedig elkezdtem barnázni. Akkor ez most egy megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
Innentől kezdve kell akkor mostantól a ciklusomat számolnom? Mikor eshetek teherbe?

2021. aug. 11. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig kellett volna szedned a levelet. Igen, ez megvonásos vérzés. Jól megkeverted a hormonjaidat. Ki tudja, mikor lesz ezután rendes menstruáció? Lehet, hogy 28 nap múlva, de lehet, hogy fél évig nem.
2021. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok... nem véletlen annyi szem egy levél, amennyi... 🤦‍♀️ miért nem szedted végig?

Ezzel akár egy jó hormonzavart is csinálhattál...


Egyébként a mikor lehetsz terhesre nincs válasz... lehet következő hónapban, lehet hormonzavar miatt sosem...

2021. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást, tudom, így utólag, hogy hülyeség volt de a tájékoztatója szerint bármikor abba lehet hagyni. Utólag könnyű okosnak lenni. Akkor valakinek valami tipp most hogyan tovább?
2021. aug. 11. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Imadkozni, ne zavarja össze a ciklusod.. 3 ciklust megvárni, majd ha gáz van dokihoz menni.

Ha babát akartok 3 hónap után próbálkozni, addig az első perctől védekezni...

2021. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

X ideig, évekig szedi valaki azt a szart, majd biztos az fog hormonzavart okozni, hogy az utolsó levél hulladékot nem szedi be teljesen. Főleg, hogy ezeknek az a

lényege, hogy nincs rendes ciklusod, amíg tömöd magad vele. Ha eddig nem okozott hormonzavart, akkor nem ez fog. Most egy darabig nyilván nem fogod tudni, hogy mikor áll be a ciklusod, de hogy mi a helyzet pontosan, az úgy is csak pár hónapon belül fog kiderülni. Az első rendes vérzésnél én a helyedben elkezdeném a reggeli hőmérőzgetést.

2021. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is abbahagytam kicsivel több, mint felénél, mert olyan szinten rosszul voltam tőle, hogy egyszerűen nem bírtam tovább (én akkor kezdtem), plusz közti vérzésem is volt, így konkrétan 35 napig véreztem folyamatosan. Nekem azonnal volt utána megvonásos és a következő menstruációtól visszaállt a ciklusom a korábbi napra pontos 28 naposra. Szóval lehet nálad is minden rendben lesz. Persze én orvossal is konzultáltam folyamatosan.
2021. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez lutri...

9 evig szedtem, végig a levéllel, abbahagytam, beállt egyből a ciklusom, 2.hónapban terhes lettem.


Szülés után 8 honapig szedtem egy másik fajtát. Abbahagytam, 3 hónapig nem jött meg. Hormonzavar stb... fél év alatt lettem terhes, elvetéltem. Utána gyogyszerekkel tettek helyre, ugy fogant meg a lányunk, most vagyok vele 32 hetes terhes.

2021. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!