Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes hogy terhes vagyok?

Esélyes hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma (08.11.-én) kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de nem jött meg. Változó hogy mennyire pontosan jön meg, néha hajszál pontos, néha viszont késik par napot. Ma napközben, és most este is erős hanyingerem van, és émelygek. Ha csinálok egy terhességi tesztet, az már kimutatná a terhességet? Láttok esélyt rá hogy terhes legyek?

(Nem tervezek babát, de soha sem tudnék bantani bármilyen élőlényt sem, szóval ha esélyes hogy baba van, akkor nem tervezett, és védekeztünk a párommal)



2021. aug. 11. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Még vége sincs a napnak, ráadásul leírtad, hogy szokott késni. Ilyen hamar nem szoktak tünetek lenni, de jósolgatás helyett csinálj egy tesztet.
2021. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha éltél nemi életet, akkor esélyes. Ha mindig normálisan védekeztetek, akkor ez az esély nagyon-nagyon minimális.
2021. aug. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
fogamzasgatlo mellett is teherbe lehet esni, tobb ilyen embert ismerek. az is lehet hogy csak kesik. olyankor van hogy en is rosszul vagyok, par havonta szokott ilyen elofordulni, olyankor be sem tudok menni dolgozni, vagy haza kell jonnom, mert hanyingerem van, szedulok, faj mindenem. az elso terhessegemnel mar 4 napja kesett, akkor is dolgoztam elkeretoztem mert forgott velem a vilag.a tobbiek poenkodtak hogy biztos terhes vagyok. hazafele vettem egy tesztet kivancsisagbol mert nem hagyott nyugodni a dolog. es este kimutatta a teszt a terhesseget.
2021. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már mutatnia kellene a tesztnek.Tesztelj!
2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!