Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a beágyazódás miatt?

Ez lehet a beágyazódás miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal első babánkat tervezzük, és ez az első próbálkozós hónapunk, így még nagyon tapasztalatlan vagyok.


Nem használtam peteérés tesztet, de kb tudom melyik napokon lehetett az ovum mert általában megérzem. Hőmérőzés alapján 4.én volt. Az utolsó mentruáció pedig Július 19.én kezdődött. A ciklusom nem 100% pontos, de általában 30~33 napra jön meg. Ritkábban 28.

Ovutól kezdve a menstruáció első napjáig mindig fájnak a melleim. Ez most is így van.

Sok folyasom is szokott lenni viszont most szárazság van vagy pár csepp.

10.én 6.dpo-n éreztem éles szúrást a méhemben percekig. Én ezt beágyazódának gondoltam. Tegnap és ma rettentő sokat aludtam. Nagyon fáradtnak érzem magam azután is, hogy felkeltem. Illetve tegnap óta görcsölök úgy mintha most rögtön meg akarna jönni, de semmi, még egy pecsételő se. A menstruációig még van egy hetem. Általában én csak az első nap görcsölök, se előtte se utána.

Ez lehet beágyazódás? Ma vagyok 9.dpo-n.

Nem szeretném bele élni magam ezért mindenre fel vagyok készülve, csak érdekel. Köszönöm!



2021. aug. 13. 05:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Elméletileg lehet, pár nap és kiderül
2021. aug. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de ha megvan a teszt, megírod majd, hogy mi lett? Annyi ilyen kérdésnél van, hogy nem jön vissza a kérdező, és ha az ember ugyanerre keres, jó volna egy kis tapasztalat.
2021. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, pár nap múlva tesztelek ha nem jön meg, és megírom :)
2021. aug. 13. 08:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beágyazódás.Miért ne lehetne?Majd írdd meg mi lett a vége.Sok sikert!
2021. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megírom akármi is lesz az eredmény:)
2021. aug. 13. 09:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, kértétek, hogy írjam meg mi lett végül. Teszteltem tegnap meg ma 2 nagyon halvány pozitívat. De még csak kb 12.dpo-n vagyok így ebből még bármi lehet.
2021. aug. 16. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet,igen.De azért bíztató a két halvány teszt.Kiderül úgyis hogy mi lesz.Csak ne kémiai legyen
2021. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó egész erős lett. Halvány de erősebb mint a többi :)
2021. aug. 16. 15:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Azóta esetleg valami?


Nekem 22-én volt ovum, 5 napig fájtak a mellbimbóim, ha bármi hozzáért, néha görcsöltem, ami el is múlt.

Ma pedig néha görcsölök, és 1-2x beszúrt egészen a vaginámig. Hőemelkedésem van 3 napja, és nekem ma kezdődött fehér folyásom, ami krémes, de nekem ez eddig nem volt mensi előtt.

2021. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos 4+3 naposan elment.. kemiai terhesseg lett a vege :( remelem legkozelebb sikeresebb lesz^^


Neked pedig drukkolok hogy baba legyen 🥰👼🏻

2021. aug. 29. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!