Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt nap reggeli vizelet...

A nem várt nap reggeli vizeletből biztosat mutathat a teszt vagy inkább délután?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
mi az, hogy a nem várt nap?
2021. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a nap amikor kezdődnie kéne a vérzésnek. Aki babát akar az nem várja a mensest
2021. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli mutat biztosabbat, akkor több a hcg, de ha pl. az esti is pozitív az jót jelent. Nekem már a délutáni is kimutatta 1 nap késésnél.


#1 a nemvárt a baba tervezőknél a menstruáció kezdetének első napja lenne, de mivel nem várják, így így hívják és nem “késésként” definiálják, hiszen legjobb esetben nem is késésről, hanem babáról van szó.

2021. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És, hogy neked is adjak választ kérdező nem biztos a dolog. Olyat is ismerek akinek több nap késés után lett csak pozitív, előtte 2 negatív lett
2021. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
köszi
2021. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Majd 1 hét múlva tesztelnék csak ha addig sem jön meg
2021. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szerintem a nap bármely szakában lehet tesztelni, de csak késés után. Ha nem késik reggeli első vizeletből egy 10-es tesztet megpróbálhatsz. Ha negatív akkor sincs még minden veszve.
2021. aug. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyén és eset függő. Leírom az én példámat. Két nappal nem várt előtt reggel csont negatív, nem várt hajnalán nagyon nagyon halvány pozitív.

Második terhességet valahogy éreztem, egyszerűen nem bírtam kivárni és teszteltem két nappal a nem várt előtt délután. Halvány pozitív. A nem várt hajnalán már erős pozitív volt (az első terhességnél ugye aznap volt alig látható). Gondolom pár nappal előbb fogant.

A legegyszerűbb ha tudod mikor voltatok együtt és attól számítva 13-14 nap után már kimutatja egy érzékeny teszt

2021. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg aznap kell megjönnie, ovulàció után 14 nappal vagy, nem csak a naptár mondja, akkor kimutatja bármikor. Nekem pontos ciklussal, középidős peteéréssel a menzesz napján teljesen egyertelmű pozitív volt, a digitális Clearblue 2-3.

Akinek később mutatta, később volt a peteérése is és igazából nem is késett neki.

2021. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm mindenkinek a választ 😚
2021. aug. 14. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!