Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menzesz esetén...

Rendszertelen menzesz esetén hány napos késés után tesztelnétek?

Figyelt kérdés

Mióta szültem, eddig 3x jött meg, viszonylagos pontossággal (pár nap eltérés volt ahhoz képest, ahogy a naptár szerint kellett volna, de még a "beleférős" szinten).

Most már 5. napja késik, és a múlt héten egy napot leszámítva, amikor lerohadt a derekam és görcsölt a méhem (ami után egyébként meggyőződésem volt, hogy reggelre minimum vérfürdőben ébredek), semmit nem érzek, amit előjelként tudnék értékelni.


Nem tudom, hogy a hormonjaim játszadoznak velem, és esetleg most extra hosszú a ciklusom, nem is volt rendes, vagy netalán megint teherbe estem? Szerintetek mikor érdemes ellőni egy tesztet? Annyira hülyén érezném magam, ha tesztelnék egy negatívat, mert már voltam terhes, tudhatnám, hogy milyen az, és simán lehet, hogy tényleg csak a hormonjaim szórakoznak. Most itt dilemmázok, hogy mi legyen, szóval anonim vállalom a cinkelést :D


Az is benne van, hogy jövő héten megyünk nyaralni, és én már úgy rákészültem egy-két lazulósabb estére, némi koktéllal meg finom fröccsel a Balaton-parton, de ha esetleg megint babát várnék, akkor azt nyilván nem tudom nyugodt lelkiismerettel megengedni magamnak. Szóval ilyen akarom is tudni, meg nem is limbóban vagyok, ami kicsit még elbizonytalanít.

(amúgy már gondolkodunk az újabb babán, de még aktívan nem tettünk érte, de esélye technikailag lehetne, megszakítással védekezünk)


Ti ilyen esetben mennyi ideig várnátok?


2021. aug. 14. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4-500 ft egy ketdarabos teszt. En nem varnek, hadd tudj nyugodtan nyaralni, ha negativ.
2021. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy teszt kb. 400 Ft és van benne 2 tesztcsík, így én akkor tesztelnék amikor szerintem meg kellene jönnie. Ha negatív és nem is jön meg akkor megismételném pár nap múlva.
2021. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát jó, de ennyi erővel tesztelhetek kb háromnaponta, amíg esetleg egyszer meg nem jön, az meg azért minden, csak nem megnyugtató, legalábbis nekem.

De végül is igazatok van, egy tesztbe senki se halt bele. Csak kicsit félek, mit fog mutatni, aztán lehet, emiatt is született a kérdés, kis külső bátorításért. Vagy a fene se tudja. Azért köszönöm :)

2021. aug. 14. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer eleg tesztelni a nyaralasig, meg majd esetleg egy het mulva megint. Utana mar nem muszaj, amugysem a teszttol leszel terhes :D
2021. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha, ez is igaz :D
2021. aug. 14. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szinte szorol szora ugyanezen problemaztam anno, szoval ertelek. Viszont szinte mindig arra jutottam vegul, hogy tudnom kell rola, ha baba van.
2021. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a 45.nap még negativ volt a teszt, 50.en meg erős pozi :D valahol a ciklus végén estem teherbe.
2021. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!