Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még azzal úgy valaki,...

Van még azzal úgy valaki, hogy egy gyermeket szeretne, és csak egy bizonyos neműt?

Figyelt kérdés
Ha igen, meritek vállalni ezt a 'kockázatot', vagy valamilyen megoldást alkalmaztok?

2021. aug. 15. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ne vállaljon gyereket, aki csak egyféle neműt fogadna el...

Akkor én a terhesség-megállapításomra mentem, volt ott egy nő, aki abortuszra jött. Azt mondta, azért, mert már van 3 lánya, és nem akarja bekockáztatni, hogy ez is lány lesz... 😳

2021. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző... Az emberek többsége egészséges gyerekre vágyik, nem fiúra, vagy lányra. Amúgy nem is értem, mitől jobb egyik, vagy a másik?
2021. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen lehetőség, csak, ha örökbe fogadsz!

Én ettől nem zárkózom el, de saját gyereknél ez lutri.

2021. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Fú, el se hiszem hogy ilyen ostoba szülőjelöltek is léteznek...
2021. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
4-pedig vannak és ez nem ostobaság, sőt mindenkiben biztos van kis remény hogy lányt szeretne vagy fiút de persze a végén mindegy lesz..
2021. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen de a kérdés kizárólagos, tehát CSAK azt a bizonyos neműt akarja. Ez tudod a nagy különbség, nem az hogy titkok szorítassz, hogy X nemű legyen, de egyébként mindegy!
2021. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Atyaeg...
2021. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

EGÉSZSÉGES LEGYEN ÉS PONT.

Missed ab utan(elhalt terhesség) én csak ennyit szeretnek, szarok bele hogy kisfiu vagy kislány, csak jönne már🙏🏻

2021. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!