Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 6. napja késik, de 3...

Már 6. napja késik, de 3 teszt is negatív lett. Ennyit sosem szokott késni, eddig 2 nap volt a max. Előfordult olyan, hogy több napi késés után lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem, még soha nem fordult elő.
2021. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom unatkozol … 😅
2021. aug. 15. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez engem is érdekelne. 3 napja késik, negatív teszt. Évek óta tűpontos a mensim, szóval nem tudom mi van 🤷🏼‍♀️ kistesót szeretnénk.
2021. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyet olvasni a neten, hogy egyeseknek 5-6 nappal, akár egy, másfél héttel az esedékes menstruáció után mutat csak pozitívat a teszt. Ennek egyik oka nyilvánvalóan a hittnél később bekövetkezett ovuláció, de a hcg termelésének gyorsaságában is lehetnek különbségek szervezet és szervezet között. Egyes nőgyógyászok egyébként nem is ajánlják a nem várt körüli tesztelést, csak ha már 1 hete kimaradt a menzesz, többek közt a fenti okokból. Szóval én még bizakodnék a helyetekben, főleg, ha a késés ritka nálatok és más tényező nem okozhatja (hirtelen fogyás, nagy stressz stb.).
2021. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3as, mi is kistesóra gyúrunk 😁 szurkolok nektek. Nekem eddig nagyon max 1-2 nap késés volt vagy előbb jött meg.


4es nagyon szépen köszönöm ezt a választ ♥️ Semmi más oka nem lehet így még reménykedem 🥰

2021. aug. 15. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ma este végül megjött.:( 3-as voltam.
2021. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 16. napon lett nagyon-nagyon extrahalvány pozitív. Valószínűleg a nemvárt előtt 1-2 nappal volt az ovum, hogy mitől, az passz...
2021. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött sajnos ma délután 😔
2021. aug. 16. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!