Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ilyen a tesztem( lent)...

Ha ilyen a tesztem( lent) akkor mikor kell együtt lennünk a férjemmel ? Voltunk ma is együtt és holnap is leszünk ,de reggel vagy este kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! És koszonom a valaszokat :)


[link]



2021. aug. 15. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Amikor jól esik, mert ez a teszt még negatív.
2021. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Akkor legyetek együtt amikor jól esik, ne előre eltervezetten :)

Egyébként ez még bőven negatív teszt. Tesztelj holnap is és ha az pozitív akkor érdemes együtt lenni. Az, hogy reggel vagy este, az nem sokat számít.

2021. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De kb egy ilyen teszt után mikor lesz pozitív?
2021. aug. 15. 19:53
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ezt nem lehet előre megmondani, mert nem mindenki egyforma. Nekem pl sose volt ilyen. Végig hófehér teszt, majd egyszer csak két egyforma csík. De pl mi aznap nem is tudtunk együtt lenni, meg utána sem napokig. Valószínűleg a hófehér tesztes együttlétekből fogant a fiunk, ahol nem foglalkoztunk azzal hogy ez most babagyártás.
2021. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Akkor kell szexelni, amikor kívanjátok egymást, de lehet ujat mondok. Egy fzinak se kell olyan nő, aki parancsszóra akar dugni, csak mert kell a spermája. Undorító egy felfogás az biztos.
2021. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az elöttem szólókkal.

Naggyon gáz ez a szexeljünk időre...

Komolyan sajnalom az ilyen férjeket

2021. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
nem tudni, a teszt fajtajatol es egyeni hormonszinttol fugg, en 2 nap mulva csinalnek ujat, aztan majd abbol talanlatszikvalami mar.
2021. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Evekig nem jott ossze ababa, az elso ovutesztelos honapban, amikor pozitiv lett igen.
2021. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
2 naponta ha együtt vagytok a termékeny időszakban, akkor MINDIG van életképes spermium a petevezetődben, ami csak a repedésre vár. Nem a repedés pillanatában kell szexelni, azt kell biztosítani, hogy mindig legyen életképes spermium benned. Ez 24-72 óránkénti szexszel már garantált, szóval lazíts, nagyon túltolod...
2021. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat a többiek forduljanak fel!!!!!
2021. aug. 16. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!