Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet-e a barátnőm ez...

Terhes lehet-e a barátnőm ez miatt?

Figyelt kérdés

Szex után húztam le a gumit és lehet ment az ujjamra egy kis sperma, ezért elmentem kezet mosni de nem dörzsöltem le azt a két ujjamat külön figyelemmel csak úgy mint egy átlag kézmosásnál utána meg megtöröltem a kezem.Csak mi van ha valahogy maradt rajta...(amire nincs nagyon esély de mégis itt tartok)Ezek után fél órával kb. megujjaztam.

Tudom idióta kérdés, de én elég parázós vagyok ha ilyen egészségügyi dologról van szó mindent túlgondolok...csak valami megnyugtatást szeretnék mert ez így nagyon nem jó hogy szorító érzés van a stressztől ez miatt a gyomromban már 1 hete.



2021. aug. 15. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ettől biztosan nem.
2021. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
100%,hogy nem
2021. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, hogy miért szexelnek olyanok, akiknek halvány lila gőzük sincs arról, hogy hogy működnek a dolgok.
2021. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy működnek a dolgok de sajnos hipochonder vagyok és itt tartok.
2021. aug. 15. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed szerint mégsem tudod 🤷‍♂️
2021. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkivel megesik, nem nagy ügy ez.
2021. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!