Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legoptimálisabb az...

Mikor a legoptimálisabb az együttlét? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok ,már lassan egy éve próbálkozunk. Volt egy kémiaim sajnos és azóta semmi (6 hónapja)

Mindig ovutesztelek de sosem kértem tanácsot ,hogy jókor vagyunk -e együtt?

Tegnap összebújtunk, ma pozitív az LH. Ma vagy holnap, esetleg minden nap próbálkozzunk? Nektek ,hogy jött össze?

[link]



2021. aug. 16. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a tegnappal nagyon jók vagytok :) esetleg ha ma is van kedvetek, ne fogjátok vissza magatokat, még esélyes lehet ez is
2021. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2021. aug. 16. 13:52
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Már a tegnapi is sikeres lehet, de mindenképp legyetek együtt ma is.
2021. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Akkor kell együtt lenni, amikor mindketten kívánjátok egymást. Ne már hogy az Lh teszt füttyentesére kelljen szegény palinak kifacsarnia a spermáját... nevetséges.
2021. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az előtte való együtt létből lett a fiam.

Meg a nem befejezett terhességek is

2021. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Átlagban 2-3 napig pozitív az ovu teszt, ekkor van a csúcson a figyelt hormon. Amikor elkezd csökkenni a szintje, várhatóan 12-36 órán belül történik a peteérés. Azaz a pozitív fázis utáni első negatív teszt után mehet az együttlét.

De gondolom egy év alatt már utánaolvastál, nem tudok többet mondani.

2021. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es köszi ,hogy így unatkozol mert kb semmi értéke nincs a hozzászólásodnak a kérdésemre nézve. Szép napot..


A többieknek köszönöm :)


5-ös neked mennyi idő volt mire a fiad megfogant?

2021. aug. 16. 13:59
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

8 hó próbálkozás után volt egy missed, majd rá a 2 hónapban.

Nálunk a sperma nem volt az igazi, meg nem is jutott fel, így termékenységet segítő gél hasznalatával lett mind kettő terhesség.

5 voltam

2021. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Woow. Van ilyen gél? Ezt az orvos javasolta?
2021. aug. 16. 14:25
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, neten olvastam utána, már inszemre készültünk, és hogy mondta nem jut fel a sperma, gondoltam adok egy esélyt neki.

5

2021. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!