Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat,hogy ez nem...

Előfordulhat,hogy ez nem változik teherbeesésnél? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nekem mindig félidőtől, ovuláció másnapjától megjelenik a mellfájdalom, ami elkísér menses első napjáig. Hol enyhébben, hol erősebben.

Kérdésem az lenne, ha teherbeesnék (szeretnénk a férjemmel) akkor is lehetne ez a tünet jelen?


Nagyon sokan írjátok, hogy pont nem volt mellfájdalom.

Volt valaki hasonló cipőben és mégis baba volt?

Eddig nekem mindig megjött ha félidőtől volt a mellfájdalom 🥺 sajnos a másik részét nem tudom.


2021. aug. 17. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanúgy volt mellfájdalom, egészen a szülésig, hol jobban, hol kevésbé. Aztán meg a szoptatástól volt, de az más jellegű :D A hasam is ugyanúgy görcsölt, mint mielőtt megjön, csak végül nem jött meg :)
2021. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fájt a mellem terhességnél.
2021. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, esetleg nektek is félifőtől fájt már ? 😊
2021. aug. 17. 19:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez számodra nem lesz releváns, hogy kinek mi volt. Ahány eset annyi sztori. Nekem ugyanolyan mell fájdalom volt mint máskor. Holnap leszek 8 hetes és egyszer sem hánytam, nincsenek falási rohamok meg konkrétan semmi tünet. Rá is paráztam, de semmi értelme, mert úgyis lesz ami lesz, nem tudom befolyásolni. Ugyanez igaz arra az időszakra, amíg nem tudjuk sikerült-e és még nem tesztelgetünk. Igazából semmi nem tünet és minden lehet az.. Kitartást, sok sikert!
2021. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*tesztelhetünk
2021. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Logikusan átgondolva, mivel az ovu félidőben van és onnantól volt eddig mellfájdalom, így ha most is van azért is nem jelent semmit, mert ahhoz, hogy már a HCG okozzon, vagy épp ne okozzon egy tünetet legalább 10-12 nap kell. Beágyazódástól van hormon termelés, addig nincs szó terhességről és tünetekről. Az, hogy most is fáj ovu utántól a melled nem jelent semmit.
2021. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen félidőtől fájt és ugyanúgy mint mensi előtt, nem másképp, ugyanúgy.
2021. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Igazából tudom ez nem terhességtől van. De elkeseredtem mert félidőtől megint fáj a mellem mint minden sikertelen hónapban

Így azonnal az jutott eszembe hogy megint nem sikerült 🥺

2021. aug. 18. 07:46
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, erre ne alapozz, ne keseregj előre. Nekem minden ugyanúgy volt mint mielőtt megjön, azt hittem meg is fog, de mikor már 2 napja késett csak teszteltem egyet és lám pozitív lett. :)
2021. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Illetve kb egy évben 2x előfordult hogy egyáltalán nem fájt a mellem mensi előtt, akkor meg nem voltam terhes.
2021. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!