Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megtudná nekem mondani...

Valaki megtudná nekem mondani hogy nyiregyházán a korházban mennyibe kerül egy abortusz? Én 20 éves vagyok még tanulok és nemállok sem én sem barátom olyan anyagi helyzetben.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem egészségügyi ok indokolja a terhesség-megszakítást, a beavatkozásért fizetni kell. A díjat átutalási postautalványon kell befizetni, amelyet a terhesség-megszakítási kérőlap kitöltésekor kap meg a kérelmező. Az ára 26 193 Ft.


A térítési díjnak csak 30%-át kell megfizetni azonban, ha a terhesség megszakítását kérő személy vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, illetőleg az eltartója rendkívüli szociális segélyben vagy átmeneti segélyben részesül.


Bővebben itt:

[link]

2010. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Jaj, gondold át ezt a dolgot, mert lehet évek múlva mikor már "úgy álltok"akkor a karodat adnád ezért az állapotért!Kell, hogy legyen megoldás, akár az örökbeadás is....
2010. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Mindig oda megy a gólya ahova nem kéne...:(((
2010. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én ugyanilyen idős voltam,amikor teherbe estem,de annak ellenére,hogy az akkori párom,és a családom is mellettem állt,elvetettem!!!Akkor a párom sírva próbált visszatartani a kórház ajtóban,és soha nem felejtem el a szavait!Azt mondta,egyszer majd mindent megadnék érte,hogy itt álhassak a kórház ajtóban,és újból dönthessek!Akkor nem így láttam,nem érdekelt,nem akartam azt a babát.Ma 40 évesen talán az életemet adnám egy babáért,évek óta küzdünk sikertelenül,lelkileg elgyötörve,megtörve,és igen,valóban visszaforgatnám az idő kerekét,és soha nem mentem volna be azon az ajtón!Nem telik el úgy nap,hogy ne jusson eszembe a meg nem születtett babám,és könyörgök a sorsnak,hogy még egyszer,csak egyetlen egyszer adja meg ismét nekem!

(Ezt a választ tegnap írtam egy 17 éves lánynak...)

2010. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok segítséget kaphatsz az alábbi helyen:

[link]

2010. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!