Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt mensi után egy...

Elmaradt mensi után egy héttel nagyon halvány teszt. Lehetséges baba?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mindenkinek pontosak a ciklusai, meg ilyenek, de...

Nekem mindig 28 naposak, hónap felénél pedig érzem az ovulációt, ez most is így volt

Ciklus közepén voltunk együtt férjemmel, babát szeretnénk, így nem is védekeztünk. (Utána nem volt rá lehetőség, így egészen a menstruáció várható időpontjáig nem volt semmi, tehát nem lehetséges itt a késői peteérés) Egy hete nem jött meg a mensi, aztán a mai tesztem nagyon halvány pozitív, de annyira, hogy kezdem azt hinni, hogy csak én látom a plusz jelet.

Kérdés: Valakinek volt már ilyen, hogy fél időben volt peteérés, de csak egy héttel a kimaradt menstruáció után lett halványan pozitív a teszt.

Mindenképpen megyek dokihoz, mert amúgy feszül a mellem,a hasam alja meg amúgy terhesnek is érzem magam (2. Baba lenne) csak érdekelne, hogy mások jártak-e így.


Bocsi, hogy hosszú voltam.



2021. aug. 22. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimaradt menstruáció után egy héttel csak halvány pozitív és kizárt a későbbi fogantatás az túl jót nem jelent.

Az se ha te is bevallod, hogy a halvány pozitívat is lehet hogy csak beképzeled.

Ismételd meg a tesztet jövő hét közepén, ha az is “halvány” és nem jön meg akkor nőgyógyász.

2021. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is. Mindenképpen felkeresem a nőgyógyászt. Csak félek picit, ilyenkor mindig a hormonokra fogják a késést, meg azt, ha terhességi tünetek vannak. (3 hónapja tökéletes volt a hormon vizsgálat eredménye)


Köszi a válaszod.

2021. aug. 22. 07:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy úgy a várható mensi idején,2 napig nagyon enyhe barnázás volt. Meg görcs. Biztos voltam benne, hogy meg fog jönni.... aztán mégsem
2021. aug. 22. 07:47
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos ez így valóban nem túl bíztató. Ennyi idő után már bármelyik teszt szép pozitív lenne. Ha valóban csak épp hogy látod, lehet hamarosan megjön és sajnos nem marad az elindult terhesség. Én a helyedben tesztelnék még egyet, erősödik e. Az adatokat tekintve egy hét múlva már dokihoz is mehetnél. Próbálj meg egy clear blue digitálisat. Az legalább kiírja és nem kell filózni látod e vagy sem. Bár sajnos inkább a rosszabb kimenetel lehet most nálad, de nagyon szorítok, hogy valamilyen csoda során mégse legyen igazunk.
2021. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem élem magam bele, de én is úgy terveztem, hogy ha megyünk ma boltba veszek egy digitàlisat, mert jobb azt tudni, hogy negatív, mint törni a fejem azon, hogy ez vajon most mi.

Csak akkor aggódok azon, hogy miért késik ennyit :/

Ha valakit érdekel, mit ertek halvány alatt: [link]

2021. aug. 22. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok.


Ez valóban pozi és valóban túl halvány. Na hátha a digitális megadja a választ. Kitartás!

2021. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez negatív. Én is látom azt a csíkot, de ennél a tesznél a pozitív nem így néz ki.
2021. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!