Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt lehet,...

A terhességi teszt lehet, hogy a peteérést mutatja ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hallottam már arról, hogy az ovulációs teszt jóstesztként beválhat, mint terhességi teszt, azonban ez akkor ezen az elven fordítva is működik vajon?


Az a helyzet, hogy egy hete késik már a mensim, és mikor három hete (más okból) voltam nogyogyasznál, jelezte, hogy lehet, de nem mer semmi biztosat mondani, hogy nem volt peteérésem (elvileg két nappal előtte volt, ezért mondta, hogy nem biztos benne) Azért próbálkoztunk a babával, s most nem jött meg. Terhességi teszt ma lett halványan pozitív, de közben négy napja az ovulácios teszt is erősödik. S peteéréskor érzett tüneteim vannak.

Ezért gondoltam arra, hátha csúszott csak a ciklusom (3 hetet?) és most van esély a babagyártásra. Csak akkor nem értem a terhességi tesztet.


Szerintetek van ilyen, vagy lehetséges, hogy valamelyik teszt nem mutat valós eredményt?


Előre is köszönöm a véleményeket. :)



2021. aug. 22. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhességet mutat.
2021. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudsz tenni képet a halvány tesztről?
2021. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy terhes teszt halvány pozitív lett ovukor. Ha már az lh teszt halványul, akkor próbáld meg a terhességit, vagy menj nőgyógyászhoz.
2021. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom, lehetséges, bár egy hetes kesesnel fura lenne nekem az, hogy csak halvány.

2. Nem tudok képet, úgy gondoltam, holnap csinálok újat, s kidobtam :/ lehet nem kellett volna

3. Érdekes, ezek szerint előfordulhat. Akkor még várok pár napot, s próbálkozunk addig, hátha. Aztán ha nem lesz semmi, akkor a késés miatt megyek nodokihoz.

2021. aug. 22. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam a képet, hogy mennyire halvany. Mert ha egyértelműen látszik, csak a másik csikhoz képest halvany, akkor az egy pozitív terhességi teszt. Ha extra halvany és keresgélni kell, akkor keteselyes
2021. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Terhességi teszt ovulácionál negatív. De olyan van hogy ovus tesztet használnak jós tesztnek
2021. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mutatta az ovut halvanyan.
2021. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Annyira volt halvány, hogy a férjem először azt mondta rá, hogy neki ez negatív. Amikor teljesen megszáradt, akkor látta ő is a halvány pozitívat.


Addig kerestem a neten, amíg nem találtam a neten hasonló képet, mint amilyen az én tesztem volt. (Remélem megnyitható.)

[link]

2021. aug. 22. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ezt száradási csiknak látom
2021. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges, igazából őszintén bevallom, olyat még nem láttam, szóval nem tudom milyen. Nem ismerném fel szerintem.
2021. aug. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!