Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív teszt...

Nagyon halvány pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Már 7. Napja késett. Előtte, hogy 3 napot lésett csináltam tesztet. Negatív lett, utána pár napra rá megint és nagyon nagyon halványan megjelent a 2. Csík. Gondoltam majd ma megimt csinálok, biztos ami biztos. Erre ma megjött. 😔

Ilyenkor ha lett is volna baba, így a vérzéssel elmegy? Vagy érdemes orvost felkeresni?



2021. aug. 23. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nagyon halvány pozitív teszt nem jelent semmit.

Amennyiben a menzeszed rendben lezajlik, nem vettél sokkal erősebben és görcsölsz sokkal jobban mint szoktál, felesleges orvoshoz menni.

2021. aug. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Elmegy általában, ezt nevezik kémiai terhességnek


Ettől függetlenül ha elmúlik a vérzés keress fel egy orvost, nézze meg

Illetve akkor is menj orvoshoz ha a vérzést rendellenesnek ítéled

2021. aug. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok, azt akartam írni, hogy ha nem vérzel sokkal erősebben.
2021. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom majd, mert a 2. Szülésem óta az egészet mindig végigszenvedem. Mert nagyon megvan és nagyon görcsölni szokott a hasam. Úgyhogy nem tudom, hogy ennél jobban tud e. Mert tényleg van olyan nap, mikor kb mintha szülési görcseim lennének, annyira fáj.
2021. aug. 23. 06:29
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha rendesen menstruálsz, tehát nem kis rózsaszínes barnás pecsételés akkor kicsit késett csak és nem volt terhesség.
2021. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai volt. Azért nem lett szép pozi teszted. Sajnos előfordul.
2021. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli is lehetett vagy lehet...sajnos nekem is hasonlóan volt.
2021. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!