Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.DPO-n még előfordulhat,...

12.DPO-n még előfordulhat, hogy a beágyazódás éppen csak befejeződött?

Figyelt kérdés

12.DPO-n nagyon sokaknak még negatív a tesztje, kis utána olvasás után teljesen megzavarodtam.

Valahol azt írja 7-12 dpo- n történik a beágyazódás

Valahol azt írja 6-10 dpo.

Mégis pontosan hogy lehet? Volt akinek 12 dpo-n negatív lett a 10-es teszt? Mégis baba volt.


2021. aug. 23. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Már a beágyazódás elején van hcg a szervezetben és az érzékeny 10 es tesz ezt m@r mutatja is hamar, nekem 9 dpon mindig mutatja is. Van akinek lassabban tetmelődik így lehet másnak nem mutatja.
2021. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam beágyazódás után 1-2 nap mutathatja, az se 100%

9 Dpo az nagyon korai nem?

Azt írtad mindig mutatja, többedik terhességednél is már 9 dpo-n mutatta?


Nekem van egy 4 éves lányom, de nemvárt előtt nem mutatta ki. csak 14 DPO-n volt extra halvány.

Most kistesót szeretnénk, és ahány oldalt olvasok annyi féle variáció :)

2021. aug. 23. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,mint az első. Teljesen. Mindegyik babánál + lett 9 dpon.
2021. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7-12 nap között fejezödik be. Minimum 7 nap max 12. És még 2 nap mire kimutatható lesz a hcg a vizeletből. Ezért van, hogy 9. Dpo-n már lehetnek halvány pozi tesztek, illetve, hogy van akinek a nem várt napján lesz először halvány pozi. Nekem 11.dpo-n lett halvány pozi. Kétszer is, bár az egyik csak kémiai lett. Mindenkinek más ez az ütem. Ezért javasolt mensi késés után tesztelni.
2021. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok igen több terhességnél is 9 dpon lett halovány+, volt ami missed lett, volt ami kémiai így kb 5-6 terhességről beszélek
2021. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket. így már teljesen világos :)

Akkor még kicsit én is reménykedek. Hátha. 2 nap a nem vártig.

Ma reggel negatív a teszt.

Ha nem jött össze , új hónap , új esély :)

2021. aug. 23. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült akkor a baba?
2023. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!