Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a negyedik...

Bevállalnátok a negyedik gyereket?

Figyelt kérdés

Három fiam van, mindig is szerettem volna kislányt. Valószínű ezért bevállalunk mégy egy babát, plusz nem igazán szeretnék visszamenni dolgozni.

Akiknél 4 gyerek van mennyivel nehezebb, mint hárommal?

Anyagilag ellennék, a nagyszülök elég sokat segítenek.


2021. aug. 23. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%
Én személy szerint biztosan nem, de te ismered magad.
2021. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
És ha ő is fiú lesz? Garantálni tudod, hogy nem fog sérülni amiatt, hogy nem lány lett? Nem rosszindulat abszolút, sőt megértem az érzéseidet, de ezzel is számolni kell.
2021. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
55%
Persze, amíg papa-mama pénzel addig hét gyereket is, ha nem kell dolgozni!
2021. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak azért szeretnél ,mert lányra is vágysz,szerintem engedd el a dolgot. Ha újabb fiú jön,mit teszel?
2021. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
79%
És ha a nagyszülők már nem tudnak támogatni, mert túl idősek lesznek és még oda is be kell segítened? 4 gyerek rohadt nagy felelősség, már 3 is az!
2021. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
73%
Így biztos nem, hogy a nagyszülők nélkül még a 3-al sem boldogulnék anyagilag?
2021. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%

#2 Akkor majd jon az 5.

Mint a ruletten, mindig a pirosra rakod, egyszer csak bejon:D

2021. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
21%

Eddig 7 választ kaptál, és mind lebeszélne róla. Ez a Magyar, és fehér ember szégyene, és ezért fog kihalni. Bele gondolni is rossz, hogy milyen rossz lesz nekik felnőttként megérni, hogy eltapossák őket, csak mert kevesen vannak. Ami a mi bűnünk. Majd nézd meg, hogy engem hogy lepontoznak, csak azért, mert én rábeszélnélek...

Ezt a népirtás. Egyik háború sem volt olyan pusztító, mint a "liberalizmus". Ne törődj semmivel, vállald be bátran! Ha fiú lesz Ő is, akkor mi történik, elveteted, vagy megölöd? Biztos hogy nem! Szeretni, és gondozni fogod Őt is! Ha meg fiatal vagy, akkor jöhet az 5. is. Egyébként több ismerősömnél, a negyedik már lány lett. Szóval, statisztikailag is jók az esélyeid... :-)

2021. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
96%

szia. nekem ugyan még csak 1 fiam van. most szeretnénk tesót neki, nem titkoltan kislányt (elsőre is azt szerettem volna, most már az apja is)

mindig is nagy családot szerettem volna, 3 gyereket kb. ha három fiam lenne, én is még elgondolkodnék egy negyediken hátha kislány. persze benne van a pakliban, hogy ő is fiú lenne :) szerintem ha ti szeretnétek és úgy érzitek menne is, akkor vállaljátok :)

ui.: osztálytásamék hárman voltak lánytesók, szülők megpróbálkoztak 4.-re, hátha fiú... ikerlányok lettek :D

2021. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak a neme miatt szerettük volna, akkor nem. Egyébként 4 gyermekünk van, egyneműek, de soha nem is vágytunk másra, ugyanúgy örültünk a legkisebbnél, mikor kiderült a neme, mint addig. 😊
2021. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!