Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty kezelés 2ik hónapjában...

Closty kezelés 2ik hónapjában lehet sikeres próbálkozás?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk a babával.Sajnos azóta h letettem a gyógyszert nem mensiztem.Júliusban kaptam Clostyt.Napi 1et szedtem.Megjött végre de 31ik napra.Most ebben a hóban napi 2őt szedtem.Ma van a 12ik napom és már este is befeszült és bekeményedett a mellem.Gyakran viszket a mellbimbóm körül.A hasamban azt érzem mintha megakarna jönni.Szinte állandóan álmos vagyok, ami a férjemnek is feltünt.Ja és gyakrabban vagyok éhes.
2010. aug. 30. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze lehetséges a teherbeesés, de szerintem Nálad még korai lenne, ezt kijelenteni!

Ha, most volt a második closti kúra és csak a 12. napon vagy nem lehetsz terhes "elvileg"!

Viszont a hormon gyógyszer produkál terhességhez hasonló vagy ugyan olyan tüneteket!

Remélem minél hamarabb sikerül a próbálkozás és mielöbbi pozitív tesztet kívánok Neked!

2010. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lemaradt)

Lehet most nagyon szuper peteérésed jön, és jelez a tested a tüneteiddel!!!

Sok sikert kívánok!!!

2010. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!