Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelzett valakinél babát?

Jelzett valakinél babát?

Figyelt kérdés

Ovu után vagyok 7.ik dpon.

Nem figyelgettem a testem, ugy voltam vele el engedem ezt a honapot is sok csalodás után.

Viszont ma reggel enyhe menstruációs féle görcsre, derékfájásra keltem.

Mosr is fájdogál a hasam, nem foglalkoztam vele végeztem a dolgom. De nem szünik.

Lehet baba van a dologban? Mellem nem fáj mint szokott mensi előtt, de addig van még 8 nap.

Talán a bimbom érzékeny de csak a bal.

Sem fel puffadva nem vagyok de olyan mintha most azonnal meg akarna jönni. Valakinél jelzett ehhez hasonlo tünet babát?

Kérlek ne kövezzetek meg.

De eddig ovu utan soha nem volt ijen,

Gorcsoles meg mensi elott 1-2 nappal szokott csak lenni


2021. aug. 25. 12:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom és kivanom hogy sikerüljön 🤗 és köszönöm szépen 🥰
2021. aug. 25. 14:57
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is menstruációra számítottam, már kezdődtek a szokásos görcseim, de sokkal erősebben, meg is voltam ijedve, hogy valami nem oké, de nem gondoltam terhességre. (Még nem terveztük a babát tudatosan, de jönni szeretett volna :) ) aztán végülis nem jött meg egyáltalán, és pozitív lett a teszt, holnap töltöm a 11.hetet. Drukkolok!
2021. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szivből gratulálok es jo egészséget, boldog baba várást 🥰
2021. aug. 25. 16:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!