Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszt kerdes ??

Ovulacios teszt kerdes ??

Figyelt kérdés

David ovu tesztjeim vannak. Ma vagyok a ciklusom masodik napjan.

A 6. naptol kezdek tesztelni. Erdekelne hogy melyik idopont az alkalmasabb erre delutan, vagy este? Hany oraig nem szabad pisilni. Nagyon kezdo vagyok ebben!


2021. aug. 26. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg melyik ovu teszt vallt be?? Ez a david jo lehet?
2021. aug. 26. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
28 napos ciklus esetén a 12.napon elég kezdeni. 26 napos esetén a 10.napon és így tovább. Nekem doki annó úgy mondta első 3 ciklusbab reggel délután és este is érdemes tesztelni, mert nem mindenkinek nagykönyv szerinti. Én reggel és késő délután szoktam, reggel szokott pozi lenni. Én soha nem figyelek arra, hogy be pisiljek vagy igyak vagy akármi. A hcg tesztet is délután végeztem és ki is mutatta, pedig volt még 4 napom mensiig. Nem kell ennyire rágörcsölni :) Vaterásat használok, illetve már saját oldaluk van, így ezt a fajtát nem ismerem. De lehet kell két ciklua mire belövöd melyik érzékenységű jó neked. Nekem a 25 soha nem mutatta a 15-ös meg 5 napig pozi volt... 20-as vált be. Sok sikert.
2021. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 26 napos volt most viszont ebben a honapban 34 napra jott meg…. azert akarok hamarabb neki kezdeni tesztelni. Csak nem tudom hogy jo e ez a teszt vagy inkabb a digitalis clear blue.
2021. aug. 26. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 25 naposak a ciklusaim,és milyen jól tettem,hogy a 7.naptól teszteltem...

Nekem a David nem mutatott pozit,pedig nagyon szerettem volna

Doki a Facelle ovulációs tesztet ajánlotta,eddig ugy néz ki bevált,mert szépen mutatta,érthetően

Együtt is voltunk tegnap,és ma is elkapom a férjem


16 órától nem iszok,nem wczek

18 órakor teszteltem


[link]

2021. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Wow nagyon szepen latszik. Venni fogok en is akkor Facelle

tesztet! :)

2021. aug. 26. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel 10 és este 8 között bármikor csinálhatod. Ha érzékeny tesztet használsz több napig is pozitív lehet. Érdemes 20 As tesztet venni. [link]
2021. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a második hónapja használok digitális clearbluet. 2 napig mutassa a pozitívat. Múlt hónapban a 14 és 15 napon, most a 13 napon volt először pozitív. Én kb dél - 1 órakor pisilés utoljára és délután 4kor napi egyszer tesztelek.
2021. aug. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!