Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Ovulációs...

Mi a véleményetek? Ovulációs teszt kérdés?

Figyelt kérdés

[link]


Átlagos 40 napos ciklusaim szoktak lenni, max 32. Januárban szültem. Azóta volt egy 12 napos és egy 40 napos ciklusom. Elkezdtem ovulációs tesztet használni. Ezek 20as érzékenységűek.

A 18. ciklusnap után nem teszteltem.

Tegnap este nagyon fájt a derekam, nagyon erős mensiszerű görcseim voltak, ezért csináltam ovu tesztet.



2021. szept. 3. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Januárban szültél

Akkor miert nezegetek az ovus teszteket??

Ilyen hamar tervezed a babát??

2021. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kérdés nem ez volt, de szívesen válaszolok.

Azért, mert PCOSem van és szeretnék tisztában lenni a testemmel, mire újra elkezdünk próbálkozni. A nőgyógyászom 6 teljes ciklust mondott, hogy várjunk.

2021. szept. 3. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, 2 napon belül várhatóan pozi lesz. Tesztelj tovább. Illetve próbálj meg nem hagyni ki napot, mert simán lehet egyik napról a másikra pozi erősödés nélkül is. További jó megfigyelést :)
2021. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy meg kérdezem, de mi az a PCOS?
2021. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Policisztás ovarium szindróma

A hátterében általában inzulin rezisztencia áll.

A magas inzulin miatt a tüsző nem tud megrepedni, így apró ciszták keletkeznek aapetefészkeken. Ez nehezíti a teherbeesést.

2021. szept. 3. 12:33
 6/8 A kérdező kommentje:
3as: rá sem gondoltam, hogy teszteljek, azt hittem nem is lesz ovuláció. De ezután fogok tesztelni, köszönöm 😊
2021. szept. 3. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok sikert kivánok 🤗

#4es

2021. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes elvégezni a termékenységtudat tanfolyamot, ha érdekel a tested, illetve a ciklusod működése részletesebben. :)
2021. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!