Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mitől lehet, hogy mások...

Az mitől lehet, hogy mások olyan könnyen teherbe esnek, és semmi bajuk, én meg endometriózissal küzdök?

Figyelt kérdés
Bár még most az életem nem olyan amibe egy gyerek beleférne, de azért nem akarok meddő lenni, mert egyszer majd lehet szeretnénk gyermeket a párommal. Mások meg olyan simán teherbe tudnak esni egy szinte ismeretlen férfitól, akár pár hónap alatt is, mert direkt a gyerekkel akarják megtartani a férfit. Belegondolok mi a bajom, és elvagyok keseredve. Megfognak műteni, de már csak jövőre. :(
2021. szept. 4. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Másnak mér lesz egészséges a gyereke 46 évesen is, vagy 20 is nekem mért lett volna beteg?

Ez a genetika, és nem tudhatod, hogy nem esnél egyből teherbe amíg nem probálkoztok.

2021. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen felfogassal kerlek ne is vallalj !

Attol, hogy valaki elsore teherbe esik meg lehet olyan problemaja az eletben ami meg neked nincs

2021. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Megértem, hogy el vagy keseredve. Jobbulást kívánok!

Nálad, és más hasonló cipőben lévőknek gondolom adott rá a genetikai hajlam, hogy létrejöjjön ez a betegség. Nyilván környezeti dolgok triggerelik ezt a hajlamot. Másoknak vagy nincs meg a hajlam, vagy kevesebb glifozátot meg kukoricaszorupot sikerült lenyelniük életük folyamán. (Nem téged hibáztatlak. Ebben a profitorientált világban egyáltalán nem számít mit okoznak az egyszerű embereknek.)


Akik könnyen teherbeesnek, azok egyszerűen szerencsésebbek ilyen téren mint te, vagy már 1000 éve tudatosabban táplálkoznak. Azt meg nyilván nem kell ecsetelni, hogy nem függ a megtermékenyülés attól, hogy a két fél mióta ismeri egymást.


Sajnálom, hogy beteg vagy. Remélem mielőbb jobbra fordul a sorod.

2021. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

endometriozis okat mai napig nem tudjak csak kapisgaljak


gyogyitsd, elj egeszsegesen, 3 evvel hamarabb kezdj babaprojektbe, mint "tervezed" es sikerulni fog.


az alap 1-6 honap azaz 6 ciklus 6 peteeres osszesen 6x24 ora lehetoseg a megtermekenyulesre...szoval masnak se olyan konnyu, inkabb csak szerencsesek. endometriozissal nehezitett a palya de ismerek olyat akinek megis siman osszejott. szoval ne erezd elore pechesnek magad ez nem jrlent automatikusan meddoseget

2021. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Énis igazságtalannak tartom hogy mások baxnak egyet és terhesen maradnak mi meg hónapok óta probálkozunk és semmi !
2021. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az endometriózis "tesója" van, adenomiózis. Nekünk például a második próbálkozós hónapunk sikeres lett, csak sajnos elvetéltem. De nem adom fel, bevallom, nagyon utálom az összes terhes és kisgyerekes ismerősömet, de próbálok arra gondolni, hogy az ő szerencséjüktől én nem esek kevésbé teherbe. Ez ilyen nyavalyás szerencsejáték.

Amúgy én még legutóbb azt olvastam, hogy már magzati korban elkezdenek rossz helyre vándorolni a méhnyálkahártya sejtjei, szóval nem hiszem, hogy bármi hipiszupi étkezés meg diéta elejét vehetné az endometriózisnak...

2021. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!