Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csinált méhszáj vizsgálato...

Aki csinált méhszáj vizsgálatot hogy alakult a luteális szakaszban?

Figyelt kérdés

Aki ovuláciotól csinál menstruációig vagy +tesztig vizsgálatot annak hogy alakult a lutealis szakaszban a méhszája???beágyazodás előtt ,után.

Csak saját tapasztalatra vagyok kíváncsi!

Nem kérek fertőzés......és egyéb hozzászólást!!!!!köszönöm ha feleslegesen nem szólsz hozzá!



2021. szept. 6. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Nem alkalmas a terhesség megállapítására meg ilyesmi. Maximum a termékeny napokat lehet vele belőni.

Nekem a nőgyógyász megnézte mert volt egy méhszájsebem és 6 hetes terhesen teljesen alacsonyan volt, mint amikor megjön.

Valószínüleg csak később ment feljebb.

2021. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziii
2021. szept. 6. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesz tùl hasznos, de az egyik vàrandòssàgom kb. így vettem èszre, hogy ,,màs" lett a mèhszàjam. Nem tudom mindenkinek megvàltozik-e, nem tudom pontosan mi valtozott, de nem a szokàsos tapintasa volt.
2021. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még tuti nem terhesség (dpo4-5)

Csak pont az a fura h annyira lent van mint mikor megjött múlt hónapban.de ott dpo9-10körül lett lent. Addig tuti fent volt. 0 hasfájàs és pms tünet így nem gondolnám h megjönne már most.

2021. szept. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!