Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi idő után...

Szerintetek mennyi idő után lesz pozi?

Figyelt kérdés

Ha ma elkezdett elég bő folyásom lenni és ma az első nap hogy kezd erősödni az ovu tesztem de sajnos a férjemmel csak vasárnap este tudunk szeretkezni,szerintetek lefogjuk késni?

[link]



2021. szept. 10. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet ebből semmire következtetni. Tesztelj aztán meglatjatok...ha holnap pozitív lesz a vasárnap még esélyes amúgy.
2021. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki nek más de nekem akkor lett baba ha a + lh előtt 1 nappal voltunk együtt
2021. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oszinten szerintem ez meg holnap nem lesz pozi
2021. szept. 10. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok én is azt hittem a hónapban és mégis az lett, meg is lepődtem
2021. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az lh siman lehet egyik nap full negatív másik nap pedig durván pozitív. Ezért irtam h ebből nem lehet következtetni arra mikor lesz neked pozitív a teszt.

Ovulació a pozitív lh utáni első negatív napon van

2021. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kivancsi leszek
2021. szept. 10. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:

23 óra és 12 perc múlva :D

bocsi, de abszurd a kérdés. hány naposak a ciklusaid? hányadik napon vagy? mondjuk még ha ezeket tudni lehet, akkor sem lehet megjósolni, csak kb

az lh teszt valóban egyik nap negatív, majd hirtelen pozitív lehet, de akár pár óra múlva is. legyetek együtt vasárnap, ha csak akkor tudtok (ha előbb nem, akkor úgyis mindegy ha előbb kellene)

2021. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen a mai teszted?
2021. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég erős volt
2021. szept. 12. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!