Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelezhet terhességet v....

Jelezhet terhességet v. valami baj van? Uterusban 8-9 mm-es nyálkahártya, jobb oldali ovariumban 28 mm-es cystotus képlet.

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hetes, szülés óta még nem jött meg, óvszerrel védekezünk. A doki szerint már meg kellett volna jönnie. Nem szoptatok.
2010. aug. 31. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
a méhnyálkahártyád 6-9 mm ez nem egy terhes nyálkahártya vastagság, és a petefészkedbe van a 28 mm-es cisztikus képlet..túszőnek ez már túl nagy lenne szerintem..22-23 mm-esen az megreped..úgy néz ki cisztád van..doki mit mondott??
2010. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*cystosus
2010. aug. 31. 09:58
 3/8 A kérdező kommentje:
csak annyit, hogy 1 hónap múlva menjek vissza, ha megjön, ha nem. Kezdjek el aggódni?
2010. aug. 31. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen értettem amit írtál a cystotus azt jelenti, hogy cyszta szerű .. ez általában jóindulatú, nekem is volt nem csinált vele semmit a doki, úgy estem teherbe is és a baba teljesen elnyomta a cisztát szülés után már nyoma sem volt, szerintem egyenlőre ne aggódj, az, hogy a mensid még nem jött meg azért a hormonok felelősek, lehet még magas a prolaktin szinted .
2010. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én sem szoptattam, mivel a mellbimbóm befelé forduló volt és nem bírta a fiam kiszívni, így felírták az anyatejet alanyi jogon és azt hordtam majd tápszer..és nekem három hónapos volt a gyerek amikor először megjött normálisan.
2010. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt.

* csak észrevettem, hogy elgépeltem.

2010. aug. 31. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, és ne aggódj!
2010. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 E2010 válasza:
Sziasztok ! 46x61x32 mm-es uterusban 4mm vastagságú nyálkahártya látható !!! SOS !!!! KÉRLEK ÍRJON NEKEM VALAKI EZ MIT JELENT ? Lehetek terhes ? ez nem ezt jelenti ? Írjatok légyszíves !!! Előre is köszönöm !!!
2013. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!