Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt igy ,és lett baba?

Valakinek volt igy ,és lett baba?

Figyelt kérdés

[link]


A felső az a tegnapi és az alsó a mai. A pozi ovus teszt nem épp igy kell kinézzen mégis az kell hogy legyen mert ennél erősebb nem lesz ,a teszt 25os érzékenységű.



2021. szept. 12. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
erről a fajta tesztről olvastam többször is hogy nem az igazi, nem mutatja erősen
2021. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tesz leírás alapján nekem a 25-ös még sosem mutatott pozitívat. Kb. hasonló színt max, mint a tiéd, talán picit erősebbet.

Ha biztos vagy benne, hogy most van az ovud, nem csak egy kisebb hullámba teszteltél bele a görbén (én jártam így korábban), akkor érdemes érzékenyebb tesztre váltani, vagy amint van halvány második vonal, együtt lesztek mindennap addig, amíg teljesen el nem tűnik. :)

2021. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

En ovunaptar szerint ellenoriztem...

Aztan elkezdtem tesztelni csak ennyire halvany volt vegig (31ciklussal) aztan mire vartam hogy megjojjon.. menzi elott teszteltem meg kivancsisagbol rogton eros pozitiv kijott! Erosebb mint a kontrol. Meglepodtem.ez 2napig volt eros. Ugyh csuszott a menstruaciom is.hiaba ugy szamolta ki ez a ovunaptar... Megsem akkor volt pé. Szerintem ez meg negativ ami a kepen van

2021. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem én hogy negativ de ennel erosebb nem lesz akkor csak pozi ami azt jelenti csak akkor tájban emelkedik a LH
2021. szept. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!