Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki kizárólag a...

Van itt olyan aki kizárólag a pozitív LH teszt napján tudott együtt lenni és abból lett kisbaba?

Figyelt kérdés
Csupán kiváncsiságból kérdezem , rosszindulatú kommenteket nem kérek. Köszönöm 😊

2021. szept. 13. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, LH alapján próbálkoztunk, miután fél évig nem volt eredmény. A legelső hónapban sikerült. Egyébként a filléres Ebayes kínai tesztet használtuk, így nem kellett spórolni rajta, kb 2500 Ft volt 50 db.
2021. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
"rosszindulatú kommenteket nem kérek." -Vagyis tisztában vagy vele, mennyire gáz ez...
2021. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az már régen ramaty egy kapcsolat, ahol csak havi egy szex van, az is csak a gyerek miatt...
2021. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Már miért lenne ramaty? Lehet hogy a munkájuk miatt nem találkoznak, csak pont akkor azon az egy napon.
2021. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves1-es gratulálok 😊

Kedves 4-es pontosan, és köszönöm! De igazából sajnos itt mindig annak van a legnagyobb pofáj@ aki semmi érdemlegeset nem ír és még csak nem is értem honnan veszi, illetve a kérdés melyik részéböl olvasta ki az okoskodó válaszát...

Amúgy meg a tudálékosoknak üzenem -higgyétek el mindig vannak akiknek ez a számotokra "ratyi" kérdés érdekes és hasznos!!!!!!

Pusziii

2021. szept. 13. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Másfél év próbálkozás után vettem LH tesztet, a harmadik tesztelős hónapban sikerült a baba.

Nem azért, mert ratyi a kapcsolatunk, egyszerűen pont a termékeny napokon nem úgy alakultak a dolgok, hogy együtt tudjunk lenni. De a teszt mellett erre is oda tudtunk figyelni.

2021. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van! 😊 sajnos nem mindig úgy jön össze és akkor a dolog amikor kéne. Ettől függetlenül a párok még szeretik egymást és jó a kapcsolatuk akkor is amikor nem a baba a cél, hiszen nem terveznének közös gyereket.. Sajnos sokan vagyunk akiknek nem olyan egyszerű a babaprojekt. Gratulálok neked 6os 😊

Örülök ,hogy vannak akiknek így sikerült. Bíztató 🌸

2021. szept. 13. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerült, kedves kérdező? ☺️
2023. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem , és most egy ideje már a karrieremre koncentrálok. Nem teljesen mondtam le róla,de több mint 3 évig próbáltuk.. sokat szenvedtem és sírtam- ezt végre elengedtem. Most magamért élek 😊
2023. júl. 16. 08:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!