Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik az erősebb...

Szerintetek melyik az erősebb csík? Felső a 12. az alsó a 13. napi.

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 16. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Felső
Alsó
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
1%

Egyformák.

Nem teljesen mindegy amúgy?

2021. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem mindegy, mivel lh teszt és nem terhességi. Nézd meg rendesen. Amúgy szerintem egyforma a kettő.
2021. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettes, köszönöm! Szerinted csináljak egyet holnap is? Lehet, hogy érzékenyebb teszt kéne? Úgy tudom ez 25-ös.
2021. szept. 16. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp. Azt hiszem talán itt olvastam, hogy naponta többször kéne csinálni. Én életemben 5 db-ot használtam el, az utolsót épp tegnap, mert fájt a hasam. Majdnem ugyanolyan erősségű lett a két csík. Sok sikert.☺️
2021. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Egyformák, és egyik sem pozitív. Nem tudom, mióta használsz LH tesztet, de először érdemes ovuláció környékén akár 2-4 óránként is nézni, hogy lásd, nálad mikor ugrik meg az LH szint. Utána már csak napi egyet kell ellőni a megfelelő időpontban. Ez nálam pl. este 8 körül.

Ha úgy látod, hogy nem akar pozitív lenni, viszont érzed a peteérést, akkor érdemes 10-es teszttel próbálkozni.

2021. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Nekem ilyen volt,napi 1 dbot használtam

Délután 4-től nem ittam,nem wcztem,majd 6 órakor teszteltem


És az eredmény:

[link]



8. és a 9. napon voltunk együtt,baba lett🙏🙏🙏❣

Múlthéten teszteltem pozit

2021. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30%
Ez mindketto negativ.
2021. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2021. szept. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!