Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ébredési hő pontosan...

Az ébredési hő pontosan ovuláció előtt vagy utána esik le?

Figyelt kérdés
Ma reggel alacsonyabb volt az ébredési hőm, az ovulációs tesztem reggel kicsit halványabb, ma estére erős lett. Akkor már megtörtént az ovuláció, vagy mostanában lehet vajon? Valaki esetleg ezt tudja pontosan? Köszönöm előre is ha válaszolsz.

2021. szept. 16. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem ovukor fel ment a hőm, maradt is a nem vártig, és most vagyok 6 hetes..

2021. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni...ovu után 5 napon belül kell felmennie. Tehát nem kötelező azonnal..lehet 2 napja megvolt az ovu mire felkúszik a hő. Nincs fix módszer arra, hogy tudd. Hacsak nem napi szinten uh-znak. Pozi ovuteszt után is 2 napon belül van repedés átlagosan egy napon belül, de lehet az pár óra is az lh csúcs után. A kiszabadult petesejtet viszont nem él sokat max egy napot. Ha biztosra akartok menni pozi ovutesztes napon együtt kell lenni. A görbe amúgy is önmagában kevés a pontosításhoz.
2021. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!