Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerrel terhesség?

Óvszerrel terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal ovu előtt 3 nappal voltunk együtt, ovszerrel. Időben vette fel, kihuzta mielőtt elment és megnéztük vízzel hogy nem lyukadt e ki. Most vagyok a 25. Napon, viszont a mellem már pár napja nagyobb és mintha megnőtt volna a mellbimboudvar. Néhány helyen azt olvastam hogy ez az egyik legbiztosabb jele a terhességnek, mert ez teljesen egyedi és menstruáció miatt nem lehetseges. Szerintetek?

2021. szept. 16. 23:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%
Van 1% esély
2021. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De ja vu-m van, nincs pár órája hogy ugyanezt megkérdezted. Világos válaszokat kaptál rá.
2021. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első jele az elmaradt menstruáció. Ne olvass hülyeségeket PMS tünet. Óvszer és megszakítás mellett kb. 0% a terhesség esélye.
2021. szept. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Mit gondolsz, a spermiumok beléd teleportáltak? Vagy hogy lennél terhes?
2021. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pfú vazze
2021. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, ha nem lyukadt ki, akkor hogy lennél terhes?
2021. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szűzanyám... Miért???
2021. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Az "időbe vette fel" mit jelent? Mielőtt egyáltalán betette volna, vagy először gumi nélkül is csináltátok kicsit? Nem mindegy. Előváladéktól lehetsz terhes, bár kicsi az esélye, meg sokan tagadják is, de lehet.

Azt meg végképp nem értem, hogy gumival minek megszakítani, pont az a lényege, hogy nem kell.

Szedj gyógyszert, ha ennyire paráztok.

És valóban, a terhesség első tünete a menstruáció elmaradása.

2021. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes... ez a bimbóudvar is marhaság, én szültem de nem lett semmi változás csak szülés után. Ellenben mensi előtt gyakran fáj és be van duzzadva. Ovszer mellett nem leszel terhes pláne ha mégcsak nem is benned élvezett el... ne legyél ennyire buta...
2021. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne szexelj. Az egész életedet rettegéssel fogod eltölteni? Ha megjön a mensid, akkor is feszül a mell, soha nem érezted még? Én minden mensinél.
2021. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!