Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 dpon érdemes tesztelni?

8 dpon érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2021. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Leghamarabb 9.dpo-n van értelme 10-es tesztet használni. Nekem mondjuk 11.dpo-n lett először pozi. 10.dpo-n hómező volt. De kétszer is így alakult nálam. 10.dpon semmi másnap már pozi. Egyszer baba lett egyszer pedig kemiai. Tehát igazából, ha a mensi nem jelentkezik akkor lehet elhinni a pozi tesztet :)
2021. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem pozi lett 8 dpo
2021. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóra rácáfolnék részben. Igazából még akkor sem érdemes beleélni magad abba a pozitív tesztbe, ha nem jelentkezik a menstruáció. Nekem 5 nap késés és pozitív teszt után jött meg.

Mikor a 8. dpo-n pozitív volt a teszt, akkor megmaradt a terhesség. De elképesztően ritka, hogy ilyen korán pozitívat tesztelj. A fehér holló gyakoriságával vetekszik, így tényleg nincs értelme akkor tesztelni. Én is csak azért csináltam, mert volt egy furcsa megérzésem. (A közelmúltban zajlott vetélés okozhat magasabb hcg szintet a következő terhesség alatt, illetve a kislányok is szoktak több hcg-t produkálni. Nálam ez a kettő feltétel egyszerre teljesült, mivel 1 hónappal előtte is terhes voltam. Szerintem ezért volt olyan hamar kimutatható a hcg vizeletből. Meg a beagyazódási vérzés is 5 nap után jelentkezett, szóval valamiért szélsebesen történtek a dolgok ott a legelején.)

2021. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még mindig nem.
2021. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem
2021. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, de bármit is mutat ne hidd el szóval lényegében felesleges
2021. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4es,mintha magamat olvasnám. Nekem is előtte 6 héttel volt vetelesem és a 8 dpo egyértelmű pozitív volt, de már 7dpo is látszott valami halvány. Én is erre gondoltam hogy talán gyorsabban termelodott a hcg a vetélés miatt
2021. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelme
2021. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Negativ
2021. szept. 22. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!