Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex hüvelykrém és/vagy...

Pharmatex hüvelykrém és/vagy hüvelykúp mellett lehet gumióvszert használni?

Figyelt kérdés
Nem roncsolja a gumióvszert? Lehet gumival+ kúppal védekezni, vagy ez butaság? Melyiket részesítitek előnyben? Nem nagyon bízok egyikben sem külön-külön. (Tudom, hogy, ha betarjuk a használati utaításokat nem lehet gond, de nem tudok lazítani mégsem.) Mik a tapasztalaitok? Fogamzásgátló tablettát még nem szeretnék szedni. 17/L
2010. aug. 31. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A hüvelykúpot ne használd csak úgy egy magában!!Nekem mind a 2gyerekem pharmatexes baba!!Nagyon sokan teherbe este mellette!De ha a kettőt egyszerre használod nem lehet baj!!Nem roncsolja a gumit!!
2010. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, mi is így használtuk, mert eleinte féltem, hogy nem elég biztonságos az óvszer. szóval, lehet.


nekem az volt a baj, hogy a pharmatextől magas, 39 fokos lázam lett. biztos, hogy attól volt, mert később is kipróbáltam, hátha véletlen egybeesés és akkor is lázas lettem. azóta se tudom, miért, de emiatt elhagytuk és maradt csak az óvszer.

2010. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!