Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire sürgős ezzel orvoshoz...

Mennyire sürgős ezzel orvoshoz rohannom?

Figyelt kérdés
Naptár szerint holnap tölteném a terhesség 7. hetét. Tegnap délután szereztem is ma 15 órára időpontot magánrendelőbe. Viszont az este a toalett utáni törlésnél észrevettem egy kis rózsaszín elszíneződést a papíron. Ma reggelre már egy enyhe vérzés volt, szintén csak a papíron. Szerintetek várjak délutánig, vagy menjek be még délelőtt a területileg illetékes dokihoz és nézessem meg magam?

2021. szept. 22. 06:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem menj, esetleges progeszteron hiányára utalhat amire kapsz majd gyógyszert.


Minden jót!

2021. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég ha délután mész. Ha nincsenek gorcseid akkor valószínűleg csak a huvelyfal kicsit verezget.

Voltál már terhessegmegallapitason, volt szivhang?

Kívánom hogy minden rendben legyen!!!

2021. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem voltam még megállapításon, nem akartam elsietni a dolgot, nehogy csalódás legyen a vége. Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nehéz lesz ez a várakozás, de hát ilyen az élet.
2021. szept. 22. 06:34
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindenképpen írd meg, hogy mi lett! Szurkolok, hogy ne legyen gond!
2021. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Persze, jelentkezni fogok mindenképp. 10-ig dolgozom, utána pedig megpróbálok bejutni az itteni dokihoz, nincs idegem kivárni a délutánt. Bármi van, most már tudni akarom.
2021. szept. 22. 07:59
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Kórházba kell menni, mert ott tudnak HCG szintet mérni vérvétellel.

Lehet hogy kezd elhalni a magzat, lehet méhen kívüli terhesség de az is lehet h minden teljesen rendben van, ilyenkor probléma nélkül is lehet kis vérzés.

Lehet h pár napig mérik a HCG szinted, hogy merre alakul.


Remélem minden rendben lesz veletek, kitartást!!

2021. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

En megvárnám a délutánt.


Nekem 7x volt hasonló verzésem a 17.hétig. most 38hetes vagyok.


Ha baj lenne, semmivel nem tudnak többet csinálni reggel, mint majd délután.

2021. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

#7 nekem méhen kívüli terhességet jelzett a vérzés, és tudtak mit csinálni reggel, mert vért vettek és vizsgálták a HCG szintem, azonnal be is fektettek még aznap.


Lehet h a nagy semmi a vérzés, de lehet h baj, ne tanácsoljunk olyat, hogy szórakázzon a kérdező a várakozással.

2021. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

8!

Nekem is volt méhen kívülim, de ott nem egyik pillanatról a másikra kezdtem pirosan vérezni, hanem folyamat a teszttől barnáztam. Illetve olyan görcseim voltak, caak na.


Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni 😉


7es voltam.

2021. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

7, meg a többiek…

Nem tudom mikor tanulják meg az emberek végre, hogy terhesség alatt a vérzés SOHA nem normális. Gyakoribb, mint hinnénk, de nem normális.

És attól, hogy nálad pont nem okozott problémát, lehet, hogy másnál sajnos bajt jelent. Kíváncsi vagyok, hogy akik ilyenkor nagy magabiztossággal javasolják, hogy ráér az orvos, vállalnák-e a felelősséget is baj esetén. Ezerszer inkább egy felesleges kör az orvosnál, mint, hogy akár nekem, akár a babának bármi baja legyen.


Minden jót kedves kérdező! Írj majd, mi újság!

2021. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!