Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ,hülyeség az...

Mit gondoltok ,hülyeség az ovu tesztelés ?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ovu tesztelek de eddig nem lett pozitív viszont ovum volt . 20-25 mUI használtam mert nem kaptam érzékenyebbet ( Erdélyben élek és nem kaptam sehol) ,erösödik aztán meg elkezd halványulni azt annyi ,és nagyon idegesit már gondolkodom azon hogy abba hagyom viszont minden hónapban rávissz a kisértés


Mi a véleményetek és a tapasztalaitok?



2021. szept. 22. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem hülyeség, csak felesleges. Én elég maradi vagyok, nem azért szexelek, mert peteérésem van, hanem mert éppen kívánjuk egymást a párommal. Ha egy évnyi szexből fura, hogy nem lesz terhesség, akkor orvoshoz kell menni.
2021. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ugyanígy volt. Sosem lett pozitív, én meg halálra stresszeltem magam, hogy tuti nincs is peteérésem és már mindenféle betegséget beképzeltem. Aztán abbahagytam a tesztelést és kb a tizedik ciklusnaptól kétnaponta együtt voltunk. Következő hónapban teherbe estem. Ha néhány naponta szexeltek, nem kell tudni, hogy pontosan mikor van peteérés (pláne, hogy a tesztből is csak annyit tudsz meg, hogy "hamarosan"), mert úgyis közte lesz.
2021. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom puszi nektek
2021. szept. 22. 17:40
 4/8 anonim válasza:
91%

Ha elkezded a ovu tesztet... 20dbosat vegyel.(en netrol rendeltem) Enis igy voltam vele 31napos ciklusaim voltak. Mar azthittem nemlesz pozitiv es a 28.napon lett eros pozitiv mikor mar a menzim vartam. Aztan persze csuszott az egesz.

Szerintem jo dolog az ovu teszt ha ritkabban tudtok egyutt lenni..

2021. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
2 hónapig teszteltem. Nem volt teljesen erős a 2.csík. 25-ös érzékenységű. Tudnék venni 10-15-öst is. De vérvétel bizonyította, hogy van peteérésem így nem foglalkozom vele. Mérem a hőmet és ovus tüneteim is szoktak lenni (nyák, görcs). De alapvetően nem tartom hülyeségnek 😊
2021. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a legerősebb ovuteszted és kövi hónapban tudod, hogy az neked a +, amikor kezd erősödni 2 naponta legyetek együtt.
2021. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat segített az lh teszt. Internetről rendeltem ha jól emlékszem 95ft körül volt darabja és extra érzékeny 10es. Nekem bevált egyértelműen látszott mikor volt pozitív 8.ciklusnap kezdtem és 18.nap volt csak pozitív.

Párom külföldön dolgozik ezért nem tudtunk minden két naponta együtt lenni. De a tesztel legalább tudtam mikor van pontosan peteérésem.

Lehet véletlen egybeesés de úgy néz ki 4 sikertelen hónap után az első ovu tesztes hónapban sikerült a baba.

Még nem kiabálom el mert pár napja lett pozitív a terhességi tesztem.

Sok sikert neked is ☺️

2021. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen sok boldogságot 😍
2021. szept. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!