Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés első időkben, lett...

Vérzés első időkben, lett baba nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeptember 12én kellett volna megjönnie, 1 halvány és 2 közepesen erős pozitív teszten van.

Aznap mikor a harmadikat teszteltem elmentem orvoshoz, mert goörcsölt picit a hasam és pisi után ( nem mindenn pisi után ) halvány pirosas, barnás volt a wc papír.

Ujjal megnézett, mert nem volt időpontom így az UH.t nem csinálhatta meg. Zárt voltam és a méhem nagyobb volt. Megyek vissza október első hetében.

Viszont azóta már betét van bent és ma reggel rendes piros folt volt a wc papíron (betét tegnap este óta fehér) az nem olyan, csak a reggeli pisi után.

Párom dolgozik ma holnap egész nap és van már egy kisgyerekem, kórházba nem tudok bemenni max. hétvégén.

Annyi, H morog néha hangosan a hasam.

Volt valakinek hasonló, S lett belőle baba?

Szedek vitaminokat is minden reggel.

Köszi a válaszokat


2021. szept. 23. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Lehet, hogy vetélés előjele, de az is lehet, hogy más miatt vérzel, ami nincs hatással a babára. Kéne egy uh.
2021. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem hormon hiány okozott ilyet, kaptam rá gyógyszert és rendben zajlott a terhesség.


Ha rendes piros a vér én valahogy megpróbálnám megoldani a gyerekfelügyeletet és bemenni a kórházba, vagy akár egy magánrendelőt felhivni.

Addig is magnéziumot mindenképp szedj és tudom kisgyerek mellett nehéz, de pihenj amennyit tudsz.

Minden jót kívánok!

2021. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be kellene menni az ügyeletre. Nem tudod valahogy megoldani a gyerekfelügyeletet? A vérzés sosem jó, nehogy elvetélj...
2021. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kórházba lenne érdemes menni, mert ott tudnak vérből HCG-t vizsgálni, abból sok minden kiderülhet, ami esetleg un-n nem látszik.
2021. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem megmaradt, de én bementem az ügyeletre és kaptam hormonpótlást és kb csak wc-re és egy gyors zuhanyra keltem ki az ágyból az első 12 hétben. Volt egy szobatársam, aki ilyennel meg saját felelősségre hazament, mert megígérte a valakijének, hogy mennek állatkertbe, este pedig csurom véresen hozták vissza, és elment a baba. Lehet hogy neki akkor is elment volna, ha marad a seggén, de lehet, hogy nem. Sosem derül ki. Nekem nem érné meg a kockázat.
2021. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló tünetekkel elvetéltem. Hiába voltam a kórházban, csak közölték velem a folyosón(!!), hogy nincs baba, majd meg fog jönni. Közben pár nap alatt elhalványult a hcg teszt is.
2021. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Méhen kívüli terhesség volt, sürgősségi műtétet csináltak,mert már tele voltam vérrel. Időben mentem be a kórházba.

Rá pár napra amúgy nagyon elkezdett fájni a hasam, akkor az sztk megint haza küldött UH nélkül, S írt fel hormont. Másnap mentem be a kórházba, még időben...

2021. szept. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!