Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális ClearBlue teszten...

Digitális ClearBlue teszten szétszerelve hány csík jelenik meg, ha pozitív?

Figyelt kérdés
Csináltam, Mono és Xepil teszteket is, amik nagyon halvány csíkosak lettek.Ezért gondoltam beruházok egy digitálisra is, az viszont negatív lett. Puszta kíváncsiságból szétszereltem, és azt láttam, hogy 2db tesztcsíkot tartalmaz,az egyiken erős 2 csík van, a másikon pedig 1 halvány...érdekelne, aki idáig szétszerelte, annak, hogyan nézett ki és mi lett az eredmény. Pár napot várok és megismétlem majd a tesztet, mivel van két pozitívam is. (de ezúttal egy olcsóbbat veszek majd)Előre is köszönöm a válaszokat!

#digitális #terhességi teszt #Clearblue #pozitív digitális clearblue hogy néz ki?
2021. szept. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jutott eszembe szetszedni a digitális tesztet, egyértelműen kiirja hogy terhes vagy sem...
2021. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad szétszedni, az az érvényes, amit kiír. Ha negatív, akkor vagy korán teszteltél (azt hiszem, nem egy érzékeny teszt) vagy pedig nem vagy terhes.
2021. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél egy facelle tesztet a Rossmannban, jobban jársz. Az egyik legérzékenyebb drogériás teszt és nem drága. Nemvárt előtt 3 nappal halvány pozitív volt, xepil ugyanabból a vizeletből hófehér volt.
2021. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem szét, de nekem 4 csík rémlik, mintha valahol olvastam volna. Viszont a digitális az nagyon nem érzékeny hiába 25-ös kb 50esnek felel meg. Azt nem várt előtt felesleges használni.
2021. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Képet tudsz csatolni?

Én ugy tudom, lehet hülyeség, hogy a digitális az 50es erősségű.. Tehát nem várt előtt biztosan nem fogja mutatni!

2021. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A digitális 25-ös erősségű. Egyébként én szétszedtem mikor már nem mutatta a kijelző a + 2-3 eredményt. 2 szál csíkos érzékelő van benne, az egyiken 1 vonal volt, a másikon meg 2. Tehát összesen 3 vonal. Egyébként nem tudom, milyen módszer szerint dolgozik és ismeri fel az eredményt.
2022. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!