Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás jele?

Lehet a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

A napokban görcsöl a hasam, fáj a vesém és egyéb mestruációs panaszaik vannak. De mindegyik erősebb, mint a rendes menszesz alkalmával. Illetve egy hét múlva lenne esedékes a havim.


Olvasgattam róla, de mindenhol azt írják hogy vagy nincs is tünete a beágyazódásnak vagy sokkal kevesebb mint a menszesznek.


2021. szept. 25. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak pms.
2021. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Vese??? Annak nem sok köze van a méhedhez, nemde? Inkább felfázásra, húgyúti fertőzésre gondolnék.


Hatszor volt beágyazódásom (három gyerekem lett végül) soha nem volt beágyazódási tünetem.

2021. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A menstruációs fájdalomhoz hozzá tartozhat a vese/derék fájdalom. :)
2021. szept. 25. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ki nem marad a vérzés, minden tünetet a premenstruációs szindróma okoz, még akkor is, ha épp beágyazódik a baba. Mivel még nem ért véget a beágyazódás folyamata ilyenkor (márha megtermékenyültél), ezért még nincs HCG termelődés, ezért terhestünetek se lehetségesek, a beágyazódás pedig egy 7-12 napot felölelő FOLYAMAT, nem lehet érezni. A zigóta egy mikroszkopikus méretű sejtcsomócska, ami röhögve bejut a méhfalba, nem áll neki püfölni légkapaláccsal úgy, hogy te azt megérezd a vesédben is. Ellenben a premenstruációs tünetegyüttes csinálhat. Tessék ezt az igét a többi beágyazódáshívő ismerősnek terjeszteni, mert itt évek óta mindenki erre akar alapozni. Nem tudom, hol olvastátok, de legszívesebben elkérném a weboldal nevét, és hozzájuk vágnék egy bioszkönyvet.

#1. voltam.

2021. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon sok helyen lehet erről olvasni amúgy. Igazából bárki rákeres a korai terhesség tüneteire, egyből a beágyazódást hozza fel. Ír vérzést is akár, mint beágyazódás tünet...

2021. szept. 25. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés akkor lehetséges, ha 1,. az LH eléri a csúcsot a szervezetben. Ez egy hormon, ami mindig jelen van egy egészséges női szervezetben. A luteális szakaszban ennek van a csúcspontja, ami így hat a szervezetre. Vagy 2., Jelenthet -jellemzően barna vér- hormonproblémát, ezt időközi pecsételésnek hívják, ami huzamosabb fennálláskor nem normális.

NINCS olyan, hogy beágyazódási vérzés. Aki azt mondja, hogy neki volt és terhes is volt, annak a fenti két eset egyikével esett egybe a dolog.

2021. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, jogod van áltatni magad akármivel, csak fölösleges... 🤷 Amíg nem maradt el az esedékes vérzés, nem különíthető el a premens és a terhestünet, mivel mindkettőt ugyanz a progeszteron okozza.
2021. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Hat akkor en most le leszek pontozva de igenis letezik,hogy valaki "tunetel" a beagyazodasnal! Utolag bennem is osszeallt a dolog aktus utan idoben is stimmelt.. Epp ugyeletben voltam,mikor kezdodott az alhasi szurka,gorcsos fajdalom,derekfajas es borzalmas mellfajas,aludni sem tudtam hason. Olyannyira kellemetlen volt odalent a helyzet,hogy biztos voltam benne,hogy felfaztam(sajnos volt parszor),gyakran is jartam pisilni,emlekszem meg tozegafonya teat is ittam aznap este,na mondom holnap mehetek a dokihoz Monural-ert.. Masnap mar alig ereztem valamit,majd teljesen elmult minden. Fura is volt,mert eddig minden felfazas rosszabb lett masnapra. Mikor a menzim kesett 1 napot leugrott a 2.csìk a tesztről...
2021. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Senki nem áltatja magát itt semmivel.

Feltettem egy kérdést. Megköszöntem a normális választ. Elmondtam, hogy honnan vettem ezt, hogy ilyen létezik.

Nem akarok minden áron gyereket, nem vagyok ebben a helyzetben. Egyszerűen érdeklődtem. De bocs már. ;)

2021. szept. 26. 16:40
 10/10 A kérdező kommentje:

Utólag csak annyit fűznék hozzá, mostmár orvos által alátámasztva, hogy ezek bizony a terhesség/beágyazódás tünetei voltak.


De gondolom itt úgyis mindenki jobban tudja majd, mint egy szakorvos. :)

2021. okt. 2. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!