Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beàgyazódási vérzés? Nálatok...

Beàgyazódási vérzés? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan azt mondják, ez csak egy mende-monda, de nekem is van olyan rokonom, akinél jelentkezett ilyen jellegű vérzés a terhesség elején.

Férjemmel babát tervezünk, tegnap délután elkezdett picit görcsölgetni az alhasam, utána nagyon-nagyon minimális mennyiségű világos barnás folyást tapasztaltam. (Csak a papíron látszott), majd estére ismét sima fehérfolyás lett belőle. Reggel pisinél ismét egy kis mennyiségű barnázásom volt. Azóta nincsenek nagyon görcsök, csak néha 1-1 szúrkálás.

Szerdára nem várom, a ciklusom megbízható, általában 27 napos, néha 28. Ilyet még sosem tapasztaltam egy menstruációm előtt sem.

Szerintetek ez lehet beágyazódás jele? Emellett kissé teltebbek a melleim, de nem olyan kemények, mint a pms-nél (inkább mintha vízzel teli zacskók lennének :D), illetve leginkább a bimbó környéke érzékeny.



2021. szept. 26. 20:36
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt, napközben is tapasztaltam pisilés után a törlésnél nagyon halvàny rózsaszínes színt is. :D
2021. szept. 26. 20:40
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Háromszor voltam terhes, egyiknél sem éreztem a beágyazást, és nem volt beágyazási vérzésem vagy barnázàsom.
2021. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

*beágyazódás


Javított a telefonom....

2021. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt. De nem kizárt, nyilván.
2021. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos annyi mindent lehet olvasni a neten, hogy az ember beleőrül…:D

2021. szept. 26. 21:04
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt soha, ha szerdára nem várod ez már simán lehet elojel is, nekem is volt már így
2021. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá én is, viszont soha életemben nem volt még ilyen és olyan fura lenne, ha pont egybe esne a babaprojekttel egy ilyen. :/
2021. szept. 26. 21:10
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem terhessegnel pont hogy kemények lettek a melleim nem vizeszacsko🙃
2021. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember változik, nekem mikor megjott van hogy egyik honapban meg sem éreztem, másikban gorcsokkel fetrengtem, volt hogy barnaztam előtte volt hogy nem, es ahogy oregedtem egyre nehezebben viseltem a pms tuneteit
2021. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még reménykedem szerdáig, nagyon szeretnénk már, ha összejönne a baba.

2021. szept. 26. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!