Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki közvetlen...

Esett már valaki közvetlen vetélés után teherbe?

Figyelt kérdés
Tehát úgy,hogy egy menstruációt sem várt meg?A doki mit szolt?Nem cseszik ilyenkor le az embert?
2021. szept. 28. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, én. Az orvos javasolta

Ilyenkor friss a nyálkahártya, illetve a hormonok pont optimálisan.

Normál terhesség, időben szülés, egészséges baba lett a vége.

2021. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Próbálkoztunk, de nem sikerült csak rá 4 hónapra.
2021. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem vagyok terhes,csak nekem a doki azt mondta,hogy várjunk meg egy menstruációt.Elgondolkodtam,hogy ha teherbe esnék most,az nagy baj lenne e.
2021. szept. 28. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam de már régen. Nagyon megijedtem. Azt gondoltam ha esetleg újra úgy járnék /vérzés, vetélés, kaparas/ akkor az már sok lenne a szervezetemnek. Szerencsére rendben vegigvittem a terhesseget. Egészséges fiam született.
2021. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Jelen. Nem szòlt semmit, nem volt dokim, csak szülèsznők. Ha beszòl, azt a betegjogi kèpviselőnèl jelenteni kell. Nem kell egy vadidegen beleegyezèse a gyerekvàllalàshoz. Ha a tested nem kèsz a vàrandòssàgra, akkor nem foganna meg a gyerek.
2021. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Jelen! Doki mondta, hogy nem kell várni semmire. A vetéléssel járó vérzésem volt az utolsó már 7 hónapja. Sokkal erősebb terhesség mint az előtte lévő kis harmatgyenge (😥)

Szerintem ki sem tudnák robbantani belőlem 🤭

Amúgy a legfrissebb ajánlások szerint minél előbb teherbeesel a vetélés után, annál jobbak az esélyei a következő terhességnek.

2021. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Jelen! :) Augusztus elején volt spontán vetélésem, az orvos 2 ciklust javasolt várni. Nem próbálkoztunk szándékosan, de szeptemberben menstruáció helyett pozitívat teszteltem megint. Egyelőre minden a legnagyobb rendben, remélhetőleg így is marad. Az orvosom az égvilágon semmi negatívat nem mondott.
2021. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Én majdnem 🙃 probalkoztunk mi is egyből utána,juniusban veteltem el, júliusban megjott, augusztusban már nem. Én még mindig rettegek de legutóbb 2 hete halistennek minden rendben volt a babaval, legközelebb 11en látom
2021. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én 6x voltam terhes,ebből 2 gyerekem van.Szóval volt 4 vetélésem.Egy most 3 hete.A legutóbbi a kislányom előtt két és fél éve.Csak arra nem emlékszem,hogy mikor volt peteérés.Azért lepődtem meg,hogy vérzés után egy hétre létezik?!Ezek szerint létezik. :)
2021. szept. 28. 12:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!