Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár héttel a teherbeesés után...

Pár héttel a teherbeesés után tapasztaltatok nagyfokú libidó csökkenést?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Valószínüleg pszichés mert félted a babát.teljesen normális és rendeződni fog.
2021. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából tudat alatti lehet akkor, mert csak szimplán azt vettem észre magamon, hogy telnek a napok, és én nem kívánom, pedig én aztán korábban mindennap - akár többször is - kívántam....
2021. szept. 30. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem növekedett, már-már elviselhetetlen szintre. Az sem jobb, hidd el. 😄
2021. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, feltettem a babát egy vetélés után, utána meg a rosszulletek miatt eszembe nsm jutott
2021. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem csökkent, sőt növekedett, csak mivel volt már egy vetélésem nem igazán tudjuk mi tévők legyünk, nehogy ártsunk a magzatnak, így inkább várunk még, amíg nagyobb lesz, 9 hónap nem kevés együttlét nélkül
2021. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is fel akartam már tenni a kérdést. Ugyanez. Nem félteném én a babát, de egyszerűen egyáltalán, semmilyen vágyat nem érzek. Ilyen azért korábban sosem volt.
2021. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb. a 8-9.hétig én is ezt éreztem, de szerintem nálam inkább tudat alatti volt ez, emésztenem kellett, hogy egy kis élet növekszik bennem, a rosszullétektől annyira kedvem sem volt, egyszerűen nem ez volt a prioritás. Azóta teljesen visszaállt minden a régi kerékvágásba, és a második trimeszter kezdete óta minden ugyanolyan jó, mint terhesség előtt.😊
2021. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os: pontosan ugyanezt érzem. nincs vágy, a hüvelybemenet érzékeny, mintha puffadtabb lenne
2021. szept. 30. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is. És ráadásul az egész alhasi területemen van egy állandó puffadtság, diszkomfort érzés. Gondolom ez sem segíti a vágyfokozást. :D

Remélem javulni fog. :)

2021. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem elejétől kezdve még most a 18.heten is ez van. Igaz korábban se volt túl nagy libidó, most még úgyse.
2021. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!