Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után 6 héttel lehet...

Missed ab után 6 héttel lehet pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Sajnos missed ab műtétem volt, úgy készültünk 3 ciklus múlva folytatjuk a próbálkozást. Enyhén görcsölgetett a hasam a napokban, ellőttem egy itthon lévő tesztet, nagyon halvány pozitív eredményt hozott. Elvileg nem adtunk esélyt a babának, de mégis becsúszhatott vajon? Vagy csak az előző terhességet jelzi nagyon halványan a teszt? (A babának természetesen nagyon örülnénk, bár hogy ilyen gyorsan jönne, azt felvet bennem egy csomó aggodalmat...)

2021. szept. 30. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Elvileg még nem is szexelhettél volna a műtét óta. Akkor hogy?
2021. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Szia

Nekem is nagyon lassan tisztult a szervezetem. Én l3 nap múlva néznék egyet megint hogy ha erősebb akkor valószínű új terhesség.


1: Nem kell kivárni a 6 hetet!az én orvosaim szerint ha már nincs vérzés lehet folytatni az életet és a próbálkozást!

2021. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én a helyedben felhivnam a dokit. Kérjen neked hcg vérvételt. Azt akkor pár nap múlva ismételni kell majd és abból tudsz a legbiztosabbat tudni. Persze az otthoni teszt egyszerűbb de kevésbé megbízható talán.
2021. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es az együtlétnek nincs akadálya az első ciklus után. Nyilván ha nem lettem volna együtt a párommal, nem ilyen formában teszem fel a kérdést.


2 és 3-as válaszolók, köszönöm szépen! Ismételni fogok. Viszont nagyon furán fáj a hasam, ez a legárulkodóbb tünet, enyhén, de folyamatosan érzem.


Az orvosom legalább 3-4 ciklus szünetet mondott, vagyis addig ne próbálkozzunk. Ezért aggódom nagyon. Nem azért mondta, mert lett volna bármi szövődmény, szerinte így egészséges, pedig annyi helyen olvasni, hogy felesleges ennyit várni. Most nagyon nem tudom..

2021. szept. 30. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy csuszhatott be ha, nem adtatok neki esélyt? 🤷‍♀️
2021. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na jó. Már jó rég óta élek házasságban, van egy gyermekem is, aki annyira nem könnyen jött össze. Nyilván nem szedek gyógyszert, mert hamarosan babát terveztünk volna. Most védekezünk, természetes módon, módokon, amit nem szeretnék kifejteni. Éltünk így évekig és nem lett belőle baba, de ez nyilván kevésbé biztos dolog, mint ha pl. tablettát szednék.

Ezt nem szeretem a gyakoriban... Sokan idejönnek akadékoskodni és ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának normálisan, belekötnek egy mondatba, vagy ilyesmi.


Segítőkész válaszolóknak nagyon köszönöm!

Akik pedig kötekedni jöttek, azokról ezután már tudomást sem veszek.

2021. okt. 1. 06:29
 7/10 anonim ***** válasza:

2 es vagyok

Ne stresszelj rajtuk!ilyenek.

Hcg vérvétel v tesztelj még és akkor kiderül. De ha esetleg baba akkor sem kell aggódnod.

Minden rendben lesz.

Én egyébként a műtét után már voltam a párommal és azóta se védekezünk. Nálam sajnos a hormonok megbolondultak utána!talán most kezd rendeződni.

2021. okt. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kívánom, hogy mielőbb teljesüljön, amit szeretnél!

Nekem az első 1 év próbálkozás után sikerült. Második 7 hónapra, sajnos az a baba a 10 hét után elhalt... :(

Most meg... Holnap készítek újabb tesztet, bár a 10-est már ellőttem, csak 25-ös exepill van itthon, lehet érdemesebb lenne megvárni a vasárnapot. Orvosommal szerdán tudok beszélni leghamarabb és jó esetben.

2021. okt. 1. 07:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia miujsag azóta ?
2021. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Eddig pozitív eredményről nem tudok beszámolni, de talán majd ebben a ciklusban sikerül. 😊 Remélem.
2021. nov. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!