Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt megbízható...

Az ovulációs teszt megbízható terhességi "jósteszt"?

Figyelt kérdés
4 nappal vagyok menzesz előtt. Ma reggel kíváncsiságból kipróbáltam egy ovulációs tesztet reggeli első vizelettel, mert olvastam, hogy működhet jóstesztként. Enyhén pozitív lett, de egyelőre nem olyan erős, mint a másik vonal. Jelezhet ez terhességet?

2021. okt. 1. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Legyél türelmes 4 napig, és tesztelj normális hcg teszttel.
2021. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
#1 vagyok még annyit, hogy azért halvány pozitív az lh teszt mert lh mindig van a szervezetedben. Erre tehát nem lehet adni.
2021. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Természetes hogy 2 csík van rajta, úgy ahogy mondják. Ez önmagában nem is számít pozitívnak az lh teszt esetében. De gondolom ezt tudod, ha szoktad használni.
2021. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem használtam, ez a második alkalom. Első alkalommal egyáltalán nem volt látható a másik vonal. Mindenesetre köszönöm a válaszokat! 😊
2021. okt. 1. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem

A terhesség pedig jó esetben 40 hét, szóval ha ezt a pár napot nehéz kihúzni, inkább még várj a gyermekvállalással addig amíg lesz türelmed meghagyni a folyamatoknak a maguk szükséges idejét.

Pl karacsonyi babát akarni meg a szulinapomon szülessen, jajj de cuki*, csak kár hogy ez nem így működik (*leírt sztorik innen a gyakoriról)

Komolyan.

Ha megjön ugyis mindegy, ha nem, akkor érdemes tesztelni rendes hcg-t néző teszttel.


És igy van, lh hormon mindig van, változó mértékben, igy mindig lesz rajta csík, változó erősségű...

2021. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól van, egy ártalmatlan kérdés volt. 😀 Csak megsúgom, hogy már van egy másfél éves gyerkőcöm, úgyhogy azért képes voltam megvárni a dolgok menetét, akkor nem is teszteltem előbb. Ez most csak egy hirtelen jött ötlet volt. Nyugalom, rosszat nem tettem. 😀
2021. okt. 1. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem bevált. Elfogyott a terhességi teszt

azért próbáltam ki. A nem várt előtt egy nappal csináltam a tesztet, tehát nem napokkal előtte.

2021. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem bevált. Nem várt napján reggel csináltam rendes terhességi tesztet, ami negatív lett. A következő 4 napon használtam lh tesztet minden reggel, mint jósteszt és nekem szépen erősödött. A 4-ik napra a teszt csík sokkal erősebb lett, mint a kontroll, akkor csináltam megint terhességi tesztet, az már egyértelmű pozitív volt. Lehet hamarabb is mutatta volna már a terhességi teszt, de nem akartam azt elhasználni, mikor az lh teszt 95 Ft/db. Nyilván tudtam hogy lutri, vagy működik vagy nem, nekem pont igen🤷🏻‍♀️
2021. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Sok értelme nincs. A 8-as példáján is látható, hogy csak találgatásra jó. Mikor pozitív lett az LH tesztje, addigra már a terhességi is 🤷‍♀️
2021. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!