Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki érezte a beágyazódást? Én...

Ki érezte a beágyazódást? Én 30.-án peteérés volt 100% akkor voltunk együtt, tegnap (10.-én) kettő nagyon erős kisszerű szúrást éreztem a bal oldalon alul, ami kihatott a hüvelyembe is. Azóta semmi. Össze is görnyedtem.14.-én kell megjonnie.

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az bármi lehetett, nem feltétlen beágyazódás...
2021. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, bármitől lehetett..csak érdekes volt, gondoltam lesz itt valaki aki leírja tapasztalatait.
2021. okt. 11. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem mensi szerű görcseim voltak akkor néhány nappal nemvárt előtt, ami egyébként nem szokott lenni, még nemvárt napján is alig.
2021. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
A beágyazódás nem egy pillanat, hanem napok folyamata. Nem valószínű, hogy a két késszúrásszerű fájdalom az volt, de lehet, hogy történik lent valami és annak volt a része. Pár nap múlva úgyis kiderül.
2021. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen! 4 nap és minden kiderül. Ti éreztetek már ilyet amit le írtam? Egyszerűen úgy megijedtem, Jajj nagyon érdekes érzés volt.
2021. okt. 11. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Sosem éreztem ilyet 🤷🏽‍♀️

2 gyerekem van, és volt egy 3.terhességem.

2021. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
3-as vagyok. Üzenem annak az agyatlannak, aki lepontozott, hogy nyilván ő érezte, hogy mi van az én testemben. Ja, és kapd be a faxomat!
2021. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan!! Mi a fa**ért kell felül bírálni a másikat ? Mindannyiunknak ugyanaz a cél! Teherbe esni!!!! Vannak számunkra “értelmetlennek tűnő” feltett kérdések, némelyik olyan választ tud írni, hogy én süllyedek el szégyenemben
2021. okt. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!